Branżowy portal stolarki

Branżowy portal stolarki
architektura-budownictwo-gospodarka

Fimtec

XXI Konwent Stolarki VIP w Opolu

2018-03-26 | Autor: gec consulting
Źródło: stolarkavip

Idzie wiosna, a Mobilna Akademia Stolarki VIP będzie gościć w dn. 12-13 kwietnia w Opolu. Chcemy państwu pomóc w kilku kluczowych kwestiach dotyczących prawa, ale chcemy także zainspirować niezwykłą fabryką, która odwiedzimy razem z uczestnikami XXI Konwentu Stolarki.

RODO, reklamacje, nowe możliwości dotyczące technik osłonowych, negocjacje B2B, ciepły montaż i błędy montażowe, rolety, bramy, etc. i automatyka plus IRBS i wszystko jasne. Dlaczego warto przyjechać na 2-dniową konferencję techniczno-prawno-marketingową? Kto powinien się do nas wybrać i co będzie się działo. Zapraszamy wszystkich, którzy potrzebują informacji z pierwszej ręki szczególnie w kontekście prawa, informacji technicznych czy obsługi klienta, ale także wiedzy o rynku, o innowacyjnych rozwiązaniach o branżowych problemach. Uwaga – wszyscy uczestnicy konwentu otrzymają pomocne prezentacje i materiały konferencyjne – gratis.

W imieniu własnym Stolarka VIP jak i znakomitych patronów tego dużego wydarzenia w branży stolarki, czyli firm: SELT – Patrona Generalnego oraz Firmy WIŚNIOWSKI, Międzynarodowej Kancelarii Prawnej RODL&PARTNER, Kancelarii prawnej Tomasz Waszkiewicz, firmy ILLUSTRO, GRUPY MAGNUM, firmy EXTE, ALUPLAST, SOMFY mamy przyjemność zaprosić Państwa na XXI Konwent Stolarki do Opola w dn. 12-13 kwietnia 2018 r. Oto szczegóły:

„Bądź mądrzy przed szkodą”, a te mogą być ogromne, kiedy wejdzie w życie nowa ustawa o ochronie danych osobowych RODO. Zmieniają się warunki funkcjonowania producentów, dostawców i salonów stolarki. To prawdziwa rewolucja, która będzie obowiązywać wszystkie firmy (mikro, małe, średnie i duże) już od maja 2018 roku. Kary za niewdrożenie są ogromne! To nie potrzeba – to konieczność!

„Chcemy więcej zarobić, wiemy co będzie modne tego roku – techniki osłonowe”, jedyna i wyjątkowa okazja, aby odwiedzić jedną z najlepszych firm w naszej branży -  firmę SELT. Uczestnicy zostali zaproszeni i będziemy mile widziani w tej ultranowoczesnej fabryce żaluzji, pergol, markiz i wielu innych unikalnych produktów.

„Największa kampania medialna dotycząca technik osłonowych i inteligentnych rozwiązań już wkrótce”. Więcej szczegółów na konwencie. Więcej możliwości skorzystania z nowych możliwości w naszej branży. Nowa polityka cenowa i nowe strategie.

„Pamiętajmy, że 2 letnia rękojmia to fakt a reklamacje zdarzają się każdego dnia” - zapewne będzie to znacznie większe zobowiązanie sprzedawcy, a co za tym powinny iść również producenta stolarki w stosunku do sprzedawcy. Klientów nie interesuję kto to załatwi – reklamacja ma być załatwiona zanim dojdzie do procesu sądowego. Co robić i jak się bronić?

„Eksport to podstawa rozwoju naszych firm „– jak wyglądają zmiany w delegowaniu pracowników, czy polskie firmy wykorzystują wszystkie możliwości eksportowe. Co z konkurencją, co z cenami?

„Targi Ferster Bau Frontale” - relacja z targów, zdjęcia i informacje dotyczące innowacyjnych i przyszłościowych rozwiązań 2018 roku. Jak wykorzystać nowe rozwiązania w swojej produkcji czy dystrybucji. Jak się wyróżniać.

„Poszukajmy najlepszych rozwiązań w montażu i doborze komponentów” Jak przekonać klienta, aby wybrał lepszy montaż, czy na montażu można zarobić, co to jest dobry montaż….

„Wszyscy wiemy, jak sprzedawać, jak negocjować, ale czy na pewno” – nowe techniki sprzedaży, nowe sposoby negocjacji, nowe możliwości użycia nowych metod psychologicznych – to skuteczny sposób na negocjacje umów B2B i tych z klientem

„Marketing internetowy to także sztuka”, czy wiemy, jak się promować, jak pozycjonować swój portal, jak portal powinien wyglądać, dlaczego pozycjonowanie jest takie drogie, czy warto się reklamować, jak i gdzie w internecie

„Dobry kosztorys to sztuka, ale bez niej zysk może być tylko mrzonką”, jak to się robi, kto to powinien robić i jak to zrobić, już wkrótce będziemy wiedzieć

„Czy polska stolarka jest innowacyjna i czy ma szanse na rozwój” - poczekajmy i dowiemy się wkrótce. Eksport musi rosnąć dwucyfrowo, dlaczego?

Nowość! Będą także zaprezentowane dokumenty prawne niezbędne do prowadzenia działalności firmy czyli Katalog Dobrego Sprzedawcy, Katalog Dobrego Biznesu, Umowa B2B i Umowa podwykonawcza, etc.

Jeden adres, jeden termin, jedyna szansa, jedyni eksperci, jedyni fachowcy, jednym słowem tam warto być. Czekamy, bo spotkanie branży dla najlepszych już tuż, tuż…już za 15. Po szczegóły zgłoszenia i Agendę wystarczy napisać "TAK-Opole" na adres: konwent@stolarkavip.pl  lub zadzwonić pod nr tel. 531-561-202, aby dowiedzieć o szczegółach. Ilość miejsce ograniczona. Zgłoś się już dziś!

Przeczytaj także

Mały sprzęt wielkich...

Montaż szkła – przyssawki do szyb. Duże przeszklenia od kilku lat wiodą prym wśród trendów w...

Więcej

Nowość, najcieplejsz...

Nowość, najcieplejsza brama segmentowa na rynku !!! Grupa PETECKI wprowadza na rynek nową bramę segmentową. PETECKI...

Więcej

Partnerzy infookno.pl

Facebook