Branżowy portal stolarki

Branżowy portal stolarki
architektura-budownictwo-gospodarka

Somfy

Nowość! Oximo Wire Free firmy Somfy

2016-11-24 | Autor: infookno

Oximo 40 Wire Free RTS – OPIS PRODUKTU
W zależności od potrzeb ochłodzi lub ogrzeje mieszkanie, zapewni większe bezpieczeństwo i nie zawiedzie Cię bez względu na warunki pogodowe. Zestaw Oximo 40 Wire Free to autonomiczny i kompletny zestaw napędowy do rolet zewnętrznych.
W skład zestawu wchodzą napęd, panel słoneczny i akumulator. Dzięki temu każdy użytkownik otrzymuje kompletny pakiet do obsługi rolet zewnętrznych w swoim domu.


Całość zaskakuje prostotą działania. Zestaw napędza panel słoneczny, który pobraną energię przechowuje w wydajnym akumulatorze. Oximo 40 Wire Free RTS zajmuje niewiele miejsca i nie wymaga doprowadzania dodatkowych kabli. To sprawia, że świetnie dopasowuje się do każdego stylu budownictwa.
Prosta konstrukcja przekłada się nie tylko na efektowny wygląd, ale także na niezawodność. Inteligentny napęd chroni akumulator przed nadmiernym rozładowaniem, a czujnik wczesnego wykrywania przeszkód sprawia, że roleta zawsze jest bezpieczna.
Ponadto Oximo 40 Wire Free RTS świetnie sprawdza się w naszej strefie klimatycznej i radzi sobie w każdych warunkach pogodowych. (nie można tak pisać – KW) . Dla przykładu zastosowanie automatyki pogodowej sprawi, że latem przy intensywnym nasłonecznieniu rolety będą opuszczały się automatycznie. Zimą, ten sam system opuści rolety po zmroku i pomoże zatrzymać ciepło w naszym domu. Zestaw jest nie tylko niezawodny, ale także bezpieczny – zarówno dla produktu, jak i dla użytkownika. Dzięki wyregulowaniu i zapamiętaniu ustawień krańcowych roleta nigdy nie wkręci się do skrzynki roletowej. To problem doskonale znany posiadaczom systemów sterowanych ręcznie. Z Oximo 40 Wire Free RTS możesz być spokojny – sterowanie elektroniczne zadba o Twoją roletę i zapewni jej długą żywotność.
Za funkcjonalny i niezawodny zestaw zapłacimy niewiele, w stosunku do ogromu możliwości, które otwiera on przed użytkownikiem. Cena kompletu (napęd+panel+akumulator) wynosi 1500 zł netto.

Przeczytaj także

Nowość, najcieplejsz...

Nowość, najcieplejsza brama segmentowa na rynku !!! Grupa PETECKI wprowadza na rynek nową bramę segmentową. PETECKI...

Więcej

Mały sprzęt wielkich...

Montaż szkła – przyssawki do szyb. Duże przeszklenia od kilku lat wiodą prym wśród trendów w...

Więcej

Partnerzy infookno.pl

Facebook