Branżowy portal stolarki

Branżowy portal stolarki
architektura-budownictwo-gospodarka

Fimtec

Marka roku, budowlana marka roku

2015-07-23 | Autor: GEC
Źródło: Wisniwoksi

Potwierdzenie pozycji lidera na rynku

Firma Wiśniowski została laureatem tytułu Złoty Champion Roku 2015 w kategorii materiałów budowlanych oraz tytułem Złota Budowlana Marka Roku 2015 w kategorii materiałów budowlanych za bramy garażowe. To dwie najważniejsze nagrody przyznawane w oparciu o Ranking Marek Budowlanych.
Wręczenie nagród Budowlana Marka Roku 2015 oraz uroczysta gala miały miejsce w Michałowicach k. Warszawy w hotelu Venecia Palace. To kolejne prestiżowe wyróżnienia branżowe dla firmy Wiśniowski w ostatnich dniach. Nagrody tym cenniejsze, iż przyznawane są w oparciu o Ranking Marek Budowlanych, opracowywany na podstawie ogólnopolskich branżowych badań. Ranking prowadzi i galę organizuje firma ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku. Ranking prowadzony od 2001 r. cieszy się prestiżem i renomą w branży budowlanej.
-  Budowlana Marka Roku posiada w branży swój ciężar gatunkowy – podkreśla Katarzyna Świderska Dyrektor Marketingu firmy Wiśniowski. – Jest ceniona, bowiem na ostateczny werdykt składa się wiele czynników i wyników szczegółowych badań. W tej rywalizacji nie ma przypadku. Swoje kategorie wygrywają najlepsi, o ugruntowanej pozycji na rynku. Statuetki i dyplomy są ważne, ale jeszcze ważniejsze jest dla nas potwierdzenie naszej pozycji lidera w swoim segmencie rynku.
Uczestnikami uroczystej gali podsumowującej doroczny ranking są przedstawiciele firm branży budowlanej, laureaci wcześniejszych edycji, dziennikarze oraz wszyscy zainteresowani aktualną pozycją firm branży budowlanej na rynku.
- Z roku na rok dokładamy wszelkich starań, aby moment odbioru nagrody był jak najbardziej uroczysty i doniosły – podkreślają organizatorzy. - Dlatego wciąż zmieniamy charakter tego wydarzenia dążąc do nadania mu odpowiedniej formuły. Honorujemy najlepsze firmy budowlane na polskim rynku, a to zobowiązuje.

Przeczytaj także

Nowość, najcieplejsz...

Nowość, najcieplejsza brama segmentowa na rynku !!! Grupa PETECKI wprowadza na rynek nową bramę segmentową. PETECKI...

Więcej

Mały sprzęt wielkich...

Montaż szkła – przyssawki do szyb. Duże przeszklenia od kilku lat wiodą prym wśród trendów w...

Więcej

Partnerzy infookno.pl

Facebook