Branżowy portal stolarki

Branżowy portal stolarki
architektura-budownictwo-gospodarka

Fimtec

Marka roku, budowlana marka roku

2015-07-23 | Autor: GEC
Źródło: Wisniwoksi

Potwierdzenie pozycji lidera na rynku

Firma Wiśniowski została laureatem tytułu Złoty Champion Roku 2015 w kategorii materiałów budowlanych oraz tytułem Złota Budowlana Marka Roku 2015 w kategorii materiałów budowlanych za bramy garażowe. To dwie najważniejsze nagrody przyznawane w oparciu o Ranking Marek Budowlanych.
Wręczenie nagród Budowlana Marka Roku 2015 oraz uroczysta gala miały miejsce w Michałowicach k. Warszawy w hotelu Venecia Palace. To kolejne prestiżowe wyróżnienia branżowe dla firmy Wiśniowski w ostatnich dniach. Nagrody tym cenniejsze, iż przyznawane są w oparciu o Ranking Marek Budowlanych, opracowywany na podstawie ogólnopolskich branżowych badań. Ranking prowadzi i galę organizuje firma ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku. Ranking prowadzony od 2001 r. cieszy się prestiżem i renomą w branży budowlanej.
-  Budowlana Marka Roku posiada w branży swój ciężar gatunkowy – podkreśla Katarzyna Świderska Dyrektor Marketingu firmy Wiśniowski. – Jest ceniona, bowiem na ostateczny werdykt składa się wiele czynników i wyników szczegółowych badań. W tej rywalizacji nie ma przypadku. Swoje kategorie wygrywają najlepsi, o ugruntowanej pozycji na rynku. Statuetki i dyplomy są ważne, ale jeszcze ważniejsze jest dla nas potwierdzenie naszej pozycji lidera w swoim segmencie rynku.
Uczestnikami uroczystej gali podsumowującej doroczny ranking są przedstawiciele firm branży budowlanej, laureaci wcześniejszych edycji, dziennikarze oraz wszyscy zainteresowani aktualną pozycją firm branży budowlanej na rynku.
- Z roku na rok dokładamy wszelkich starań, aby moment odbioru nagrody był jak najbardziej uroczysty i doniosły – podkreślają organizatorzy. - Dlatego wciąż zmieniamy charakter tego wydarzenia dążąc do nadania mu odpowiedniej formuły. Honorujemy najlepsze firmy budowlane na polskim rynku, a to zobowiązuje.

Przeczytaj także

Mały sprzęt wielkich...

Montaż szkła – przyssawki do szyb. Duże przeszklenia od kilku lat wiodą prym wśród trendów w...

Więcej

Nowość, najcieplejsz...

Nowość, najcieplejsza brama segmentowa na rynku !!! Grupa PETECKI wprowadza na rynek nową bramę segmentową. PETECKI...

Więcej

Partnerzy infookno.pl

Facebook