Branżowy portal stolarki

Branżowy portal stolarki
architektura-budownictwo-gospodarka

Fimtec

Effector ma coś czego nie mają inni!

2013-04-04 | Autor: GEC
Źródło: GEC

Nowy produkt:  Okiennice marki EFFECTOR
Firma od lat specjalizuje się w obróbce powierzchniowej aluminium. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie w tym zakresie oraz nowoczesny park maszynowy, producent rozszerzył asortyment
o nowy produkt: okiennice aluminiowe. Pełnią one wiele funkcji, nie tylko dekoracyjnych, ale także na wskroś praktycznych. Skutecznie zabezpieczają okna przed uszkodzeniem czy hałasem, uniemożliwiają wtargnięcie do domu intruza. Latem chronią wnętrza przed zbyt intensywnymi promieniami słońca, natomiast zimą bronią przed chłodem, śniegiem oraz wiatrem.Okiennice są wykonane w oparciu o wysokiej jakości profile aluminiowe i okucia wiodących europejskich marek (np. METRA, AGB). Effector oferuje następujące trzy typy mocowania: tradycyjny - poprzez przytwierdzenie okiennicy do muru, bezpośrednio do ramy okna (wówczas po zamknięciu, zapewnia optymalną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi) lub  na ościeżnicy do okiennicy. Można je otwierać oraz zamykać ręcznie albo wygodniej – przy pomocy praktycznych mechanizmów: korbowego lub sterowanego napędem elektrycznym.  Maksymalne wymiary wyrobów to 1200 mm (szerokość) x 2500 mm (wysokość skrzydła).
Oferta firmy zawiera okiennice o konstrukcji ramowej, wyposażone w lamele stałe lub ruchome, o uniwersalnym, ponadczasowym wzornictwie. Mogą być wykonane w dowolnym kolorze, w oparciu o szeroką paletę RAL oraz gamę dekorów drewnianych. Okiennice wykonane z aluminium są znacznie wygodniejsze w utrzymaniu oraz bardziej wytrzymałe na działanie niesprzyjających czynników atmosferycznych, niż produkty wykonane z drewna lub PCV.

Firma Effector  jest jednym z wiodących producentów listew wykończeniowych, który cały proces produkcyjny wykonuje w oparciu o własne zaplecze technologiczne. Oferuje różnorodne warianty wykończenia powierzchni listew aluminiowych, od lakierowania proszkowego począwszy, przez piaskowanie, elektropolerowanie,  polerowanie mechaniczne, na szczotkowaniu kończąc. Niezmienna wysoka jakość  produkowanych wyrobów oraz serwis i  pełna obsługa klienta, to od lat najważniejsze priorytety firmy, które ugruntowały pozycję marki na międzynarodowym oraz krajowym rynku.  
Firma działa w branży budowlanej od prawie 20 lat. W oparciu o najnowsze technologie wytwarza bogatą kolekcję produktów aluminiowych, dedykowanych dla różnych grup odbiorców. EFFECTOR  oferuje m.in.: listwy wykończeniowe i elementy aranżacji wnętrz, aluminiowe systemy okładzin okiennych, okapniki rynnowe, listwy przyszybowe, progi drzwiowe, okienne systemy drewniano-aluminiowe. Zajmuje się także prefabrykacją stolarki aluminiowej, a także świadczy usługi z zakresu powierzchniowej obróbki aluminium. Firma Effector jest również znaczącym eksporterem i dostawcą do krajów Unii Europejskiej, a także na rynki wschodnie. Produkty firmy od lat znajdują nabywców na kilkudziesięciu rynkach europejskich i azjatyckich.

http://www.effector.com.pl/

Przeczytaj także

Mały sprzęt wielkich...

Montaż szkła – przyssawki do szyb. Duże przeszklenia od kilku lat wiodą prym wśród trendów w...

Więcej

Nowość, najcieplejsz...

Nowość, najcieplejsza brama segmentowa na rynku !!! Grupa PETECKI wprowadza na rynek nową bramę segmentową. PETECKI...

Więcej

Partnerzy infookno.pl

Facebook