Branżowy portal stolarki

Branżowy portal stolarki
architektura-budownictwo-gospodarka

Fakro banner

Nowość, najcieplejsza brama segmentowa na rynku !!!

2016-06-11 | Autor: GEC Consulting
Źródło: Petecki

Nowość, najcieplejsza brama segmentowa na rynku !!!

Grupa PETECKI wprowadza na rynek nową bramę segmentową. PETECKI Future 80 to jedyna brama segmentowa na rynku z panelem o grubości 80 mm.
Wprowadzenie do asortymentu nowej bramy garażowej segmentowej PETECKI FUTURE 80 sprawiło, że oferta marki stała się jeszcze bardziej kompleksowa. Co zatem wyróżnia nową bramę segmentową.

ESTETYKA I BEZPIECZEŃSTO

PETECKI FUTURE 80 występuje w kolorach EXCELLENT LINE ( złoty dąb, orzech), EXCELLENT DESIGN (biały, złoty dąb, orzech, dąb bagienny, winchester oraz w trzech rodzajach szarości – antracyt „polygrain”, antracyt „mikrorowek” i antracyt DEEPMAT) lub w strukturze Carbon Design.

Na życzenie klienta, istnieje możliwość polakierowania bramy na dowolny kolor z palety RAL Specjalna, elastyczna osłona między panelowa poprawia estetykę oraz zwiększa termoizolacyjność bramy. Brama segmentowa PETECKI Future 80 posiada ukryte zawiasy. Jest to niespotykane dotąd rozwiązanie nadające bramie lepszy wygląd oraz poprawiające bezpieczeństwo użytkowników.

TERMOIZOLACYJNOŚĆ

Zastosowanie panelu o grubości 80 mm o rekordowej wartości współczynnika U= 0,3 W/m2K, wspólnie z uszczelką Thermo Plus oraz podwójną uszczelką dolną, pozwoliło uzyskać współczynnik ciepła wynoszący U=0,7 W/m2K.*Jest to najcieplejsza brama na rynku.

 

INNOWACYJNOŚĆ I KOMFORT

Wybierając nową bramę, klient otrzymuje nie tylko świetny design i termoizolacyjność, ale także pełen komfort, dzięki zastosowanej automatyce. Oprócz klasycznego sterowania bramą, Grupa PETECKI oferuje innowacyjne rozwiązania. Każdą z bram z Grupy PETECKI w tym także PETECKI Future 80 można sterować z dowolnego miejsca na Ziemi, przy pomocy tabletu lub smartfona, wykorzystując dostęp do Internetu. Nowa brama segmentowa Future 80 to gwarancja ciepła i ochrony przed hałasem. Mocnymi stronami produktu są; bezpieczeństwo, energooszczędność, odporność na korozję, nowoczesny
i ponadczasowy design, wygodna i prosta obsługa, wytrzymałość i bezawaryjność oraz komfort dla całej rodziny i nieograniczony wybór kolorów. Nowy produkt dołączył do sprawdzonych i polecanych przez klientów bram segmentowych marki PETECKI

 

 

* wynik dla bramy o wymiarze 500 x 247 cm uzyskany metoda obliczeniową

Przeczytaj także

Mały sprzęt wielkich...

Montaż szkła – przyssawki do szyb. Duże przeszklenia od kilku lat wiodą prym wśród trendów w...

Więcej

Nowość, najcieplejsz...

Nowość, najcieplejsza brama segmentowa na rynku !!! Grupa PETECKI wprowadza na rynek nową bramę segmentową. PETECKI...

Więcej

Partnerzy infookno.pl

Facebook