Branżowy portal stolarki

Branżowy portal stolarki
architektura-budownictwo-gospodarka

Opis

Jesteśmy producentem systemu profili podokiennych tzw. “ciepłych parapetów” stosowanych w nowoczesnym budownictwie. Elementy wykonane są z bardzo twardego polistyrenu ekstrudowanego XPS Prime znanego pod nazwą “styrodur” lub w tańszej wersji ze styropianu technicznego EPS.

Profile przystosowane są do konkretnego systemu okien i drzwi PCV, stolarki drewnianej lub ALU, dzięki czemu doskonale izolują i uszczelniają przestrzeń pod oknami. Dodatkowo na specjalnej listwie PCV wpuszczonej w profil naklejana jest rozprężna taśma, która wypełnia szczelinę między ramą okna, a naszym profilem. Profil stanowi jednocześnie oparcie pod parapet zewnętrzny i wewnętrzny. Łatwy i szybki w montażu eliminuje problem przedmuchów między oknem, a parapetem.

Ponadto oferujemy wszelkiego rodzaju listwy i profile ozdobne do stosowania na zewnątrz jak i do wewnątrz.

Dodatkową specjalnością naszej firmy są wkłady ociepleniowe do stolarki okiennej z PCV i ALU.  Produkujemy wkłady zarówno do wszystkich funkcjonujących na rynku profili okiennych i drzwiowych ze styropianu grafitowego EPS S jak i polistyrenu ekstrudowanego XPS Prime.

Przeczytaj także

Nowość, najcieplejsz...

Nowość, najcieplejsza brama segmentowa na rynku !!! Grupa PETECKI wprowadza na rynek nową bramę segmentową. PETECKI...

Więcej

Mały sprzęt wielkich...

Montaż szkła – przyssawki do szyb. Duże przeszklenia od kilku lat wiodą prym wśród trendów w...

Więcej

Partnerzy infookno.pl

Facebook