Branżowy portal stolarki

Branżowy portal stolarki
architektura-budownictwo-gospodarka

Opis

Jesteśmy producentem systemu profili podokiennych tzw. “ciepłych parapetów” stosowanych w nowoczesnym budownictwie. Elementy wykonane są z bardzo twardego polistyrenu ekstrudowanego XPS Prime znanego pod nazwą “styrodur” lub w tańszej wersji ze styropianu technicznego EPS.

Profile przystosowane są do konkretnego systemu okien i drzwi PCV, stolarki drewnianej lub ALU, dzięki czemu doskonale izolują i uszczelniają przestrzeń pod oknami. Dodatkowo na specjalnej listwie PCV wpuszczonej w profil naklejana jest rozprężna taśma, która wypełnia szczelinę między ramą okna, a naszym profilem. Profil stanowi jednocześnie oparcie pod parapet zewnętrzny i wewnętrzny. Łatwy i szybki w montażu eliminuje problem przedmuchów między oknem, a parapetem.

Ponadto oferujemy wszelkiego rodzaju listwy i profile ozdobne do stosowania na zewnątrz jak i do wewnątrz.

Dodatkową specjalnością naszej firmy są wkłady ociepleniowe do stolarki okiennej z PCV i ALU.  Produkujemy wkłady zarówno do wszystkich funkcjonujących na rynku profili okiennych i drzwiowych ze styropianu grafitowego EPS S jak i polistyrenu ekstrudowanego XPS Prime.

Przeczytaj także

Mały sprzęt wielkich...

Montaż szkła – przyssawki do szyb. Duże przeszklenia od kilku lat wiodą prym wśród trendów w...

Więcej

Nowość, najcieplejsz...

Nowość, najcieplejsza brama segmentowa na rynku !!! Grupa PETECKI wprowadza na rynek nową bramę segmentową. PETECKI...

Więcej

Partnerzy infookno.pl

Facebook