Branżowy portal stolarki

Branżowy portal stolarki
architektura-budownictwo-gospodarka

Stropex

KRISPOL WPROWADZIŁ NA RYNEK NOWE OKNA PASYWNE

2015-05-13
Źródło: www.krispol.pl

KRISPOL, czołowy producent bram, okien i rolet, wprowadził na rynek nowy system okien pasywnych - FEN 85. System odpowiada na potrzeby domów pasywnych, osiągając współczynnik przenikania ciepła Uw na poziomie 0,76 [W/m²K] (okno referencyjne o wymiarach 1230×1480 mm).
Okna FEN 85 są oparte na 6-komorowych profilach PVC o głębokości 85 mm. Charakterystyczną cechą okien, wyróżniającą je na rynku, jest indywidualnie zaprojektowany system wzmocnień: wielokrotnie gięte wzmocnienie stalowe, obejmujące całą komorę skrzydła, a także zamknięte wzmocnienie o grubości 1,5 mm w ościeżnicy. Mocną stroną okien FEN 85 jest także potrójny system uszczelnień z dodatkową uszczelką środkową w profilu skrzydła.
Producent wyposaża okna FEN 85 w energooszczędne pakiety szybowe z ciepłą ramką, o szerokości do 48 mm. Minimalna grubość pojedynczej szyby w pakiecie wynosi 4 mm, co przekłada się na wysoki poziom izolacji akustycznej okien.
Kolorystykę okien FEN 85 można dopasować zarówno do wnętrza domu, jak i elewacji czy pozostałych elementów stolarki. Producent oferuje kilkadziesiąt oklein do profili, w tym najnowsze wzory z autorskiej kolekcji 2015. Okleinowanie jest wykonywane w kilku wariantach: jedno- i dwustronnie, a także w opcji Bikolor, czyli w różnych kolorach z obu stron. Oferta okien FEN jest technologicznie, kolorystycznie i gwarancyjnie spójna z pozostałymi produktami z oferty HOME marki KRISPOL.


Sprzedaż okien FEN 85 prowadzona jest poprzez sieć partnerskich punktów sprzedaży, których adresy są prezentowane w serwisie producenta: ww.krispol.pl.

Przeczytaj także

Mały sprzęt wielkich...

Montaż szkła – przyssawki do szyb. Duże przeszklenia od kilku lat wiodą prym wśród trendów w...

Więcej

Nowość, najcieplejsz...

Nowość, najcieplejsza brama segmentowa na rynku !!! Grupa PETECKI wprowadza na rynek nową bramę segmentową. PETECKI...

Więcej

Partnerzy infookno.pl

Facebook