Branżowy portal stolarki

Branżowy portal stolarki
architektura-budownictwo-gospodarka

Wakacyjny konkurs

2013-07-16 | Autor: Drutex

DRUTEX, największy w Europie producent okien i drzwi, od wielu lat podejmuje szereg inicjatyw mających na celu promowanie bezpieczeństwa w domu, stąd pojawiła się idea nowego konkursu “Spokojne wakacje”, który ma na celu uświadomienie i edukowanie “urlopowiczów” w zakresie znaczenia  i funkcji prawidłowo zabezpieczonych okien i drzwi, szczególnie w okresie wakacyjnym. Konkurs, w formie kampanii edukacyjno-promocyjnej, organizowanej wspólnie z RMF FM, daje możliwość nie tylko poszerzenia wiedzy w kwestiach bezpieczeństwa domowników, ale również oferuje szansę wygrywania codziennie atrakcyjnych nagród, w tym wycieczek zagranicznych.

Konkurs “Spokojne wakacje” organizowany jest przez firmę w terminie 15 lipca – 9 sierpnia br. na antenie radia RMF FM i stronie internetowej www.rmf.fm i stanowi angażującą dla  słuchaczy akcję związaną z zabawą w kontekście przygotowań do spokojnego wyjazdu bez zamartwiania się o własny dom.
Zadanie konkursowe podzielone jest na dwa etapy. Od poniedziałku do czwartku prowadzący program „Lato wszędzie” w ramach sprawdzania stanu przygotowań Polaków
do wyjazdów wakacyjnych wybierze jeden najciekawszy wpis,
odpowiedź na pytanie na dany tydzień  i wręczy nagrodę, którą codziennie będzie zestaw walizek podróżnych. Aby wygrać nagrodę główną – tygodniową wycieczkę all inclusive do Turcji dla dwóch osób – słuchacze będą mieli za zadanie odpowiedzieć na pytanie otwarte na stronie internetowej konkursu : „Co robisz przed wakacjami, by zadbać o bezpieczeństwo swojego domu?
W każdy piątek prowadzący program wybierze najciekawszą odpowiedź na zadanie nr 2 i przyzna na antenie nagrodę główną - wycieczkę zagraniczną.
Konkurs będzie promowany na stronie www.drutex.eu, profilu FB firmy DRUTEX oraz w spotach emitowanych w blokach reklamowych na RMF FM i na www.rmf.fm.

„Urlop to czas radości i odpoczynku w spokoju, bez trosk o dom. Wobec tego warto pomyśleć dwa razy przed wyjazdem czy zamknęliśmy okna, czy są one dobrze zabezpieczone, czy zasunęliśmy rolety. Wydaje się, że to błahostka, jednak w obliczu alarmujących statystyk mówiących o zwiększającym się rokrocznie odsetku włamań do domów, szczególnie w okresie wakacyjnym, kwestie związane z bezpiecznymi oknami nabierają szczególnego znaczenia. Mamy nadzieję, ze konkurs wpłynie na większą świadomość ludzi w zakresie bezpiecznej stolarki, a zabawa w postaci konkursu z atrakcyjnymi nagrodami sprawi im wiele radości. Życzymy powodzenia i do dzieła.”- mówi Agnieszka Zagdan, Specjalista ds. Marketingu w firmie DRUTEX S.A.

Przeczytaj także

Mały sprzęt wielkich...

Montaż szkła – przyssawki do szyb. Duże przeszklenia od kilku lat wiodą prym wśród trendów w...

Więcej

Nowość, najcieplejsz...

Nowość, najcieplejsza brama segmentowa na rynku !!! Grupa PETECKI wprowadza na rynek nową bramę segmentową. PETECKI...

Więcej

Partnerzy infookno.pl

Facebook