Branżowy portal stolarki

Branżowy portal stolarki
architektura-budownictwo-gospodarka

Somfy

Wakacyjny konkurs

2013-07-16 | Autor: Drutex

DRUTEX, największy w Europie producent okien i drzwi, od wielu lat podejmuje szereg inicjatyw mających na celu promowanie bezpieczeństwa w domu, stąd pojawiła się idea nowego konkursu “Spokojne wakacje”, który ma na celu uświadomienie i edukowanie “urlopowiczów” w zakresie znaczenia  i funkcji prawidłowo zabezpieczonych okien i drzwi, szczególnie w okresie wakacyjnym. Konkurs, w formie kampanii edukacyjno-promocyjnej, organizowanej wspólnie z RMF FM, daje możliwość nie tylko poszerzenia wiedzy w kwestiach bezpieczeństwa domowników, ale również oferuje szansę wygrywania codziennie atrakcyjnych nagród, w tym wycieczek zagranicznych.

Konkurs “Spokojne wakacje” organizowany jest przez firmę w terminie 15 lipca – 9 sierpnia br. na antenie radia RMF FM i stronie internetowej www.rmf.fm i stanowi angażującą dla  słuchaczy akcję związaną z zabawą w kontekście przygotowań do spokojnego wyjazdu bez zamartwiania się o własny dom.
Zadanie konkursowe podzielone jest na dwa etapy. Od poniedziałku do czwartku prowadzący program „Lato wszędzie” w ramach sprawdzania stanu przygotowań Polaków
do wyjazdów wakacyjnych wybierze jeden najciekawszy wpis,
odpowiedź na pytanie na dany tydzień  i wręczy nagrodę, którą codziennie będzie zestaw walizek podróżnych. Aby wygrać nagrodę główną – tygodniową wycieczkę all inclusive do Turcji dla dwóch osób – słuchacze będą mieli za zadanie odpowiedzieć na pytanie otwarte na stronie internetowej konkursu : „Co robisz przed wakacjami, by zadbać o bezpieczeństwo swojego domu?
W każdy piątek prowadzący program wybierze najciekawszą odpowiedź na zadanie nr 2 i przyzna na antenie nagrodę główną - wycieczkę zagraniczną.
Konkurs będzie promowany na stronie www.drutex.eu, profilu FB firmy DRUTEX oraz w spotach emitowanych w blokach reklamowych na RMF FM i na www.rmf.fm.

„Urlop to czas radości i odpoczynku w spokoju, bez trosk o dom. Wobec tego warto pomyśleć dwa razy przed wyjazdem czy zamknęliśmy okna, czy są one dobrze zabezpieczone, czy zasunęliśmy rolety. Wydaje się, że to błahostka, jednak w obliczu alarmujących statystyk mówiących o zwiększającym się rokrocznie odsetku włamań do domów, szczególnie w okresie wakacyjnym, kwestie związane z bezpiecznymi oknami nabierają szczególnego znaczenia. Mamy nadzieję, ze konkurs wpłynie na większą świadomość ludzi w zakresie bezpiecznej stolarki, a zabawa w postaci konkursu z atrakcyjnymi nagrodami sprawi im wiele radości. Życzymy powodzenia i do dzieła.”- mówi Agnieszka Zagdan, Specjalista ds. Marketingu w firmie DRUTEX S.A.

Przeczytaj także

Nowość, najcieplejsz...

Nowość, najcieplejsza brama segmentowa na rynku !!! Grupa PETECKI wprowadza na rynek nową bramę segmentową. PETECKI...

Więcej

Mały sprzęt wielkich...

Montaż szkła – przyssawki do szyb. Duże przeszklenia od kilku lat wiodą prym wśród trendów w...

Więcej

Partnerzy infookno.pl

Facebook