Branżowy portal stolarki

Branżowy portal stolarki
architektura-budownictwo-gospodarka

Fakro Premium

Targi Sibex w Sosnowcu

2013-09-02 | Autor: infookno


Z A P R A S Z A M Y

do uczestnictwa lub odwiedzenia 3. Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz SIBEX Jesień 2013, które odbędą się w EXPO SILESIA w Sosnowcu w dniach 21-22 września 2013 (w godz. 9-17). W wydarzeniu weźmie udział ponad  100 wystawców oraz ok. 5000 zwiedzających.  Wystawie SIBEX Jesień rokrocznie towarzyszą liczne wydarzenia: konferencje, seminaria, pokazy, porady fachowców, zaś w tym roku w tym samym terminie odbędą sięTargi dla Kościołów SACRO SILESIA.

Do odwiedzenia zaprosiliśmy mieszkańców regionu oraz Księży Proboszczów z woj. śląskiego, opolskiego i małopolskiego a Patronat Honorowy nad wystawą objął Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Grzegorz Kaszak Ordynariusz Diecezji Sosnowieckiej.
Targi SIBEX obejmują pełny zakres branżowy: wszystkie rodzaje materiałów, urządzeń i usług związanych z projektowaniem, budową lub zakupem domów i mieszkań, ich wentylacją, ogrzewaniem oraz ich wyposażeniem, remontem czy kredytem bankowym zaś Targi SACRO SILESIA dodatkowo wiele usług i przedmiotów specyficznych dla tej branży.
Wciąż jeszcze można skorzystać z promocji cenowej dla Targów SIBEX Jesień 2013 i Targów SIBEX 2014.
Warunkiem otrzymania rabatów na ceny powierzchni jest jednoczesne złożenie Formularzy Zgłoszenia na obydwie edycje Targów, zaś o lokalizacji stoisk - jak zawsze w przypadku realizowanych przez nas wydarzeń decyduje kolejność zgłoszeń.
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W TARGACH!

Szczegóły na stronie www.sibexjesien.pl
Kontakt:
Henryk Skup - Dyrektor Projektu
kom.: 510 031 665
e-mail: henryk.skup@exposilesia.pl

Przeczytaj także

Nowość, najcieplejsz...

Nowość, najcieplejsza brama segmentowa na rynku !!! Grupa PETECKI wprowadza na rynek nową bramę segmentową. PETECKI...

Więcej

Mały sprzęt wielkich...

Montaż szkła – przyssawki do szyb. Duże przeszklenia od kilku lat wiodą prym wśród trendów w...

Więcej

Partnerzy infookno.pl

Facebook