Branżowy portal stolarki

Branżowy portal stolarki
architektura-budownictwo-gospodarka

Somfy

Targi Sibex w Sosnowcu

2013-09-02 | Autor: infookno


Z A P R A S Z A M Y

do uczestnictwa lub odwiedzenia 3. Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz SIBEX Jesień 2013, które odbędą się w EXPO SILESIA w Sosnowcu w dniach 21-22 września 2013 (w godz. 9-17). W wydarzeniu weźmie udział ponad  100 wystawców oraz ok. 5000 zwiedzających.  Wystawie SIBEX Jesień rokrocznie towarzyszą liczne wydarzenia: konferencje, seminaria, pokazy, porady fachowców, zaś w tym roku w tym samym terminie odbędą sięTargi dla Kościołów SACRO SILESIA.

Do odwiedzenia zaprosiliśmy mieszkańców regionu oraz Księży Proboszczów z woj. śląskiego, opolskiego i małopolskiego a Patronat Honorowy nad wystawą objął Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Grzegorz Kaszak Ordynariusz Diecezji Sosnowieckiej.
Targi SIBEX obejmują pełny zakres branżowy: wszystkie rodzaje materiałów, urządzeń i usług związanych z projektowaniem, budową lub zakupem domów i mieszkań, ich wentylacją, ogrzewaniem oraz ich wyposażeniem, remontem czy kredytem bankowym zaś Targi SACRO SILESIA dodatkowo wiele usług i przedmiotów specyficznych dla tej branży.
Wciąż jeszcze można skorzystać z promocji cenowej dla Targów SIBEX Jesień 2013 i Targów SIBEX 2014.
Warunkiem otrzymania rabatów na ceny powierzchni jest jednoczesne złożenie Formularzy Zgłoszenia na obydwie edycje Targów, zaś o lokalizacji stoisk - jak zawsze w przypadku realizowanych przez nas wydarzeń decyduje kolejność zgłoszeń.
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W TARGACH!

Szczegóły na stronie www.sibexjesien.pl
Kontakt:
Henryk Skup - Dyrektor Projektu
kom.: 510 031 665
e-mail: henryk.skup@exposilesia.pl

Przeczytaj także

Mały sprzęt wielkich...

Montaż szkła – przyssawki do szyb. Duże przeszklenia od kilku lat wiodą prym wśród trendów w...

Więcej

Nowość, najcieplejsz...

Nowość, najcieplejsza brama segmentowa na rynku !!! Grupa PETECKI wprowadza na rynek nową bramę segmentową. PETECKI...

Więcej

Partnerzy infookno.pl

Facebook