Branżowy portal stolarki

Branżowy portal stolarki
architektura-budownictwo-gospodarka

Somfy

VIP - Najlepszy Montaż Stolarki , też musisz tu być!

2013-01-14 | Autor: infookno

  Chcielibyśmy, aby zadali sobie Państwo kilka pytań dotyczących działalności Państwa firmy. Jak przetrwać spowolnienie na rynku?, Jak pozyskać nowych klientów, jak lepiej zarobić na montażu, czy wiesz jak być lepiej rozpoznawalnym przez klientów? Wszyscy zdajemy sobie sprawę jak ważną rzeczą jest właściwa, profesjonalna obsługa Klienta,  oraz usługa montażu (ale i sprzedaży) stolarki i jej akcesoriów. Nie ma istniejącej normy ani nawet rozporządzenia regulującego montaż. Klienci nie mają zielonego pojęcia jak powinien wyglądać i co zawierać dobry montaż stolarki, nie wspominając o obsłudze posprzedażowej Klienta. Dobre okno to cały system włącznie z montażem, technikami osłonowymi: rolety/żaluzje i z wiedzą o konserwacji okien i drzwi. Nie ma jednego najlepszego montażu, tak jak nie ma jednego najlepszego okna czy drzwi, ale jest szansa, że to właśnie my sami: polscy producenci, dilerzy, montażyści, dostawcy wymyślimy i dopracujemy kilka różnych wariantów dobrego, profesjonalnego montażu dla 90% typowej i 10% nietypowej stolarki. Chcesz posiąść wiedzę na temat nowych technik, masz coś do powiedzenia na temat montażu, chcesz wnieść coś nowego do dyskusji, chcesz otrzymać certyfikat, chcesz być jednym z pierwszych certyfikowanym VIP’ów montażu? Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedź brzmi tak to zapraszamy do udziału w konwencie Montażystów.

Projekt szkoleń dla grupy 1000 dilerów i montażystów jest naszym autonomicznym projektem i nie stoi za nami żaden producent stolarki (okien i drzwi) – nie jesteśmy też żadnym stowarzyszeniem. Szkolenia w całości są finansowane z naszych środków i tych pozyskanych od naszych Patronów (różnych dostawców komponentów do stolarki).

 Przy dotychczasowych szkoleniach współpracowaliśmy z takimi firmami jak: Roto-Frank Okucia Budowlane, Saaw System, AIB, Penosil Polska, Effector Aluminium, JAF Polska, Brevis–Ventair, EXTE, LANGER . Każda z tych firm zajmuje się innymi komponentami do stolarki, dzięki czemu wiedza fachowców biorących udział w szkoleniu doskonale się uzupełnia.

 Certyfikowane szkolenie z zakresu innowacyjnego montażu stolarki organizujemy w dniu 02 lutego (sobota), w Poznaniu, godziny 9-17.

 

   Tematy szkolenia:

 

 1.Nowoczesne techniki montażu

2. Ciepły montaż, jak go wykonywać?

3. Okucia – funkcjonalność, serwis

4. Stolarka aluminiowa – nowe możliwości

5. Pianki i taśmy rozprężne 

6. Reklamacje, gwarancje i serwis pogwarancyjny

7. Profesjonalna obsługa klienta

8. Panel ekspertów – jak wygląda branża stolarki dziś i jak może wyglądać jutro

9. Certyfikowany montaż stolarki, korzyści i wymagania

10. Na czym jeszcze można zarobić przy okazji montażu stolarki

   Ze względu na ograniczoną ilość miejsc w sali szkoleniowej proszę o wcześniejszą rejestrację  na szkolenie, poprzez przesłanie: Imienia, Nazwiska, Nazwy Firmy, oraz adresu mailowego osoby która będzie brała udział w szkoleniu pod adres: szkolenia@infookno.pl  lub pod adres biuro@infookno.pl.

 

 

Przeczytaj także

Nowość, najcieplejsz...

Nowość, najcieplejsza brama segmentowa na rynku !!! Grupa PETECKI wprowadza na rynek nową bramę segmentową. PETECKI...

Więcej

Mały sprzęt wielkich...

Montaż szkła – przyssawki do szyb. Duże przeszklenia od kilku lat wiodą prym wśród trendów w...

Więcej

Partnerzy infookno.pl

Facebook