Branżowy portal stolarki

Branżowy portal stolarki
architektura-budownictwo-gospodarka

Stropex

Debiut montażowy podczas Targów BUDMA 2013!

2013-02-21 | Autor: infookno
Źródło: AIB

Z końcem stycznia miało miejsce jedno z najważniejszych wydarzeń bieżącego roku w branży stolarki okienno - drzwiowej - targi BUDMA 2013. Spółka AIB była aktywnym uczestnikiem tego spotkania.
Tegoroczne targi stały pod znakiem warstwowego montażu stolarki okiennej. Wiele firm - w tym oczywiście AIB -  prezentowało w praktyczny sposób jak właściwie zamontować okno aby przez lata spełniało w sposób bezawaryjny powierzone mu zadania. Kluczem do takiego długoletniego funkcjonowania stolarki klienta ostatecznego jest odpowiednie uszczelnienie i zabezpieczenie połączenia okna z murem w trakcie montażu. Do tego typu działań służy produkowany przez AIB system taśm montażowych INTEGRA. Jego właściwe zastosowanie było prezentowane przez profesjonalną ekipę montażową na specjalnie przygotowanej do tego celu ścianie montażowej.
Organizowane przez spółkę pokazy cieszyły się dużym zainteresowaniem zwiedzających, którzy w ich trakcie mogli prześledzić krok po kroku czynności wykonywane w trakcie warstowego montażu stolarki (wszystko było na żywo komentowane przez eksperta z AIB). Po każdym pokazie zwiedzający mogli szczegółowo,  na miejscu spytać obecnych tam pracowników firmy o produkowane w firmie taśmy montażowe, ich właściwości, dostępność możliwych rozwiązań oraz możliwe sposoby ich zakupu.

Tegoroczne targi BUDMA na płaszczyźnie edukacyjnej już okazały się wielkim sukcesem spółki AIB, czy targowe zainteresowanie produktami spółki przekuje się na efekt sprzedażowy - czas pokaże. Mamy nadzieję, że całość naszych działań edukacyjnych spotka się z pozytywnym przyjęciem i  przyczyni się do poprawy "kultury technicznej" wykonywanych w kraju montaży.

 

http://www.aibsc.com.pl/

Przeczytaj także

Nowość, najcieplejsz...

Nowość, najcieplejsza brama segmentowa na rynku !!! Grupa PETECKI wprowadza na rynek nową bramę segmentową. PETECKI...

Więcej

Mały sprzęt wielkich...

Montaż szkła – przyssawki do szyb. Duże przeszklenia od kilku lat wiodą prym wśród trendów w...

Więcej

Partnerzy infookno.pl

Facebook