Branżowy portal stolarki

Branżowy portal stolarki
architektura-budownictwo-gospodarka

Fakro banner

Najlepsze panie w branży stolarki 2018

2018-03-06 | Autor: gec consulting
Źródło: stolarkavip

Kobiety Branży Stolarki 2018 – czwarta edycja

To już czwarta edycja autorskiego programu Stolarki VIP. Jego celem jest uhonorowanie wyjątkowych kobiet w branży zdominowanej przez mężczyzn. Panie wnoszą do niej ciepło, odwagę i kreatywność. Często zajmują stanowiska związane z HR-em, PR-em, są dyrektorkami i prezeskami. Stolarka otworowa coraz bardziej otwiera się na kobiety. I słusznie, bo nadają jej one niepowtarzalnego charakteru.


Dzięki naturalnej łatwości nawiązywania kontaktów budują trwałe relacje z kontrahentami i współpracownikami. Chętnie angażują się także w inicjatywy prospołeczne. To niejedyne typowe dla liderów przyszłości cechy, które panie przejawiają. Dbanie o firmę wymaga dużych zdolności organizacyjnych oraz mocnego charakteru. Wyznaczają sobie cele i realizujmy je konsekwentnie, krok po kroku. Aby docenić rolę pań co roku wyróżniamy najbardziej zasłużone spośród nich – mówi Grzegorz Cendrowski organizator programu.

W dniach 22-23 lutego odbył się XX Konwent Stolarki na Zamku w Gniewie organizowany przez StolarkaVIP, podczas którego poznaliśmy laureatki III edycji programu Kobiety Branży Stolarki. Uhonorowanie tegorocznych Kobiet Branży Stolarki miało bardzo uroczystą oprawę . Nastąpiło ono zaraz po części artystycznej, która spotkała się z niezwykle żywym przyjęciem naszych uczestników.  Dawni mieszkańcy zamku w Gniewie uczyli ochotniczki strzelania z armaty, a także zaprezentowali emocjonujący pokaz szermierki. Statuetki wręczał Paniom sam Kasztelan Zamku w Gniewie!

Pani Teresa Paszke, Firma FIMTEC Polska Sp. z o.o. Sp.k.

W kategorii Prezes firmy zatrudniającej od 1-50 osób

Pani Teresa jest w branży stolarki otworowej od 20 lat. W FIMTEC-POLSKA pracuje prawie od początku istnienia firmy – do zespołu dołączyła w 1998 r. Objęła stanowisko asystentki i od tego czasu idzie jak burza – została koordynatorem, aktywnie uczestniczy w rozwoju firmy a po zmianie struktury firmy w 2013 roku powołano ją na Prezesa Zarządu, stała się również współwłaścicielem przedsiębiorstwa. Wolny czas najbardziej lubi spędzać z rodziną, preferuje aktywny wypoczynek – od wiosny do jesieni podróże i wycieczki rowerowe, zimą obowiązkowo narty.  Odpoczywa czytając książki, szczególnie thrillery i kryminały.  Życie niejednokrotnie rzucało jej różne wyzwania i przeszkody, które konsekwentnie pokonuje, stąd jej motto życiowe brzmi: “Co nas nie zabije to nas wzmocni" (F. Nietzsche)."

Pani Joanna Kruszyńska, Firma Mirox Sp. z o.o.

W kategorii: Wiceprezes firmy zatrudniającej powyżej 50 osób

Wiceprezes Mirox Sp. z o.o. Po krótkim pobycie w USA wróciła do rodzinnej firmy, z którą związana jest od ponad 20 lat. Przeszła większość stanowisk w firmie, a obecnie koncentruje się na pozyskiwaniu środków unijnych oraz rozwoju  firmy na rynkach polskich i zagranicznych. Oprócz prowadzenia bieżących spraw związanych z współzarządzaniem firmą prowadzi dodatkowo liczne projekty. W bardzo dużym stopniu przyczyniła się do wybudowania nowego zakładu produkcyjnego, wspomaga pion handlu w akcjach marketingowych oraz w bezpośrednich kontaktach handlowych, interesuje się nowymi technologiami i produktami i wprowadza je do oferty. Prywatnie jej pasją jest podróżowanie i narciarstwo. Motto życiowe: „Jeśli się cofam to tylko po to by wziąć rozbieg”.

Pani Renata Bruzi, Firma Stropex Sp. j.

W kategorii: Współwłaściciel firmy zatrudniającej powyżej 50 osób

Renata Bruzi jest współwłaścicielem firmy PPHU STROPEX sp. jawna. Od początku istnienia firmy czyli około   30 lat aktywnie uczestniczy w jej rozwoju. Wiedza, doświadczenie oraz umiejętności Pani Renaty stanowią jeden z filarów rozwoju firmy. Do jej obowiązków należy przede wszystkim zarządzanie finansami, a biorąc pod uwagę skalę i innowacyjność firmy, nie jest to rzeczą prostą. Do zainteresowań pani Renaty należy psychologia oraz …mosty, a szczególnie ich konstrukcje. Uwielbia podróże i taniec towarzyski. Motto:  „Wymagaj od siebie, chociaż inni od ciebie nie wymagają”.


 Specjalne wyróżnienie kapituła programu przyznała w tym roku Pani Aleksandrze Kanderskiej, która w Stolarce VIP zajmuje stanowisko Dyrektora ds. Marketingu i Szkoleń. Jej zasługi w organizowaniu wielu szkoleń, konferencji i właśnie konwentów są nie do przecenienia. XX Konwent Stolarki przeszedł do historii, ale warto dodać, że Pani Ola jest również twórczynią tego wyjątkowego programu dla najlepszych z najlepszych w naszej branży czyli Programu Kobiety Branży Stolarki. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu i wielu kursów specjalistycznych. Lubi podróże, dobrą książkę i jest często duszą towarzystwa, gdyż szybko zjednuje sobie ludzi. Jej motto życiowe to: "uśmiechaj się do życia, a życie odwzajemni ci ten uśmiech z nawiązką".

PRIMUS INTER PARES czyli pierwsza wśród równych i zdobywczyni największej ilości głosów wśród internautów  branżowych - jednym słowem zwyciężczyni konkursu, a jest nią Pani Beata Tomczak

Pani Beata Tomczak, ASM –  Dyrektor Analityk Rynku Laureatki Programu Kobiety Branży Stolarki 2018

W kategorii: Firmy i Instytuty wspierające branżę stolarki

Specjalizuje się w szeroko pojętych analizach branżowych i gospodarczych oraz zarządzaniu projektami, szczególnie dotyczącymi wielkościowych oraz ilościowych projekcji przyszłego potencjału rynku. W ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku kieruje zespołem realizującym projekty z wykorzystaniem metod predykcji danych. Prywatnie pasjonatka pieszych wędrówek po górach. Kolekcjonerka medali w biegach amatorskich. Uwielbia grać w squash'a, a ostatnio jej ulubioną aktywnością jest trening siłowy. Po całym dniu ucieka w świat powieści kryminalnych Coben'a. Jej motto to: "Odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale".

 

 

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim Paniom!

Przeczytaj także

Nowość, najcieplejsz...

Nowość, najcieplejsza brama segmentowa na rynku !!! Grupa PETECKI wprowadza na rynek nową bramę segmentową. PETECKI...

Więcej

Mały sprzęt wielkich...

Montaż szkła – przyssawki do szyb. Duże przeszklenia od kilku lat wiodą prym wśród trendów w...

Więcej

Partnerzy infookno.pl

Facebook