Branżowy portal stolarki

Branżowy portal stolarki
architektura-budownictwo-gospodarka

Fimtec

Laureaci Programu VIP 2015

2015-06-27 | Autor: Admin
Źródło: Stolarkavip

Dnia 23 czerwca 2015 r. w Pałacyku w Jabłonnej odbyła się Gala Konkursu Ekskluzywna Stolarka VIP 2015, podczas której zostały ogłoszone wyniki 7-ej edycji konkursu na najlepszą i ekskluzywną stolarkę budowlaną. Konkurs wyłonił najlepsze produkty i ich producentów-prawdziwą awangardę stolarki. Uhonorowano  również salony sprzedaży tej branży w programie „Rekomendowane Salony Stolarki 2015”.
Program „Ekskluzywna Stolarka VIP” to autorska inicjatywa portalu www.stolarkavip.pl oraz firmy GEC Consulting Grzegorz Cendrowski. Program oceny i weryfikacji produktów powstał z myślą o klientach indywidualnych poszukujących bardzo dobrych produktów stolarki: okien, drzwi, rolet, markiz i bram garażowych i technik montażowych. Stolarka budowlana, zwłaszcza stolarka aluminiowa, ale także drewniana daje nieograniczone możliwości projektowania budynków. Jednak to stolarka z PVC ciągle dominuje w budownictwie indywidualnym i stanowi prawie 70% wszystkich wybieranych okien i to właśnie w oknach PVC nastąpił ogromny postęp dotyczący zastosowań, energooszczędności, jakości, estetyki i design’u.
Jak mówi Grzegorz Cendrowski organizator: „Program "Ekskluzywna Stolarka VIP" jest to także swoista promocja innowacji i wyjątkowości i indywidualnych rozwiązań oferowanych przez najlepszych producentów.”
Program „Ekskluzywna Stolarka VIP” jest również programem edukacyjnym, podkreślającym wielką potrzebę dbania o środowisko i komfort, szczególnie w kontekście energooszczędności, dźwiękochronności i bezpieczeństwa. Produkty zgłaszane do programu mają spełniać nie tylko wymogi specjalnie powołanej Kapituły Programu Stolarka VIP, ale przede wszystkim oczekiwania Klientów, którzy przy wyborze stawiają na design, jakość, energooszczędność, trwałości i funkcjonalność. Najlepsza stolarka otworowa to taka, której producenci i dostawcy oferują to, co jest modne, nowoczesne, estetyczne, a nade wszystko funkcjonalne, trwałe i wykonane z najwyższą starannością.
Producenci zainteresowani otrzymaniem statuetki VIP byli zobowiązani w ściśle określonym terminie zgłosić produkty do poszczególnych kategorii oraz przejść pozytywnie przez szczegółową procedurę weryfikacyjną. Polegała ona na wypełnieniu odpowiedniej dokumentacji, udostępnieniu przeprowadzonych badań oraz poddaniu się werdyktowi kapituły, złożonej z ekspertów branży, dziennikarzy oraz architektów. Nagrody „Ekskluzywnej Stolarki VIP” otrzymały te spośród zgłoszonych produktów, które pomyślnie przeszły przez wszystkie etapy  i osiągnęły zadowalające rezultaty.


 

Podczas Gali przyznano również nagrody salonom stolarki, które wybrano w oparciu o zobiektywizowane kryteria. Salony te zostały zweryfikowane przez specjalną kapitułę w Programie „Rekomendowane Salony Stolarki” i uzyskały tytuł Laureata Programu. Laureatami wyróżnienia zostały firmy, które zapewniają najlepszą obsługę klienta. „To jest program nastawiony na konsumenta. Weryfikujemy producentów dostawców i salony, pokazujemy konsumentowi, że jest, z czego wybrać. Wskazujemy, na czym polegają różnice i co jest naprawdę ważne przy wyborze stolarki” – mówi Grzegorz Cendrowski, organizator Programów VIP. Program „Rekomendowane Salony Stolarki” skierowany jest do zarówno do salonów niezależnych , franczyzowch , jak i fabrycznych. Szczególnie polecamy, tym wszystkim którzy chcą się wyróżnić, którzy chcą być postrzegani jako lepsi niż konkurencja w tym samym mieście, regionie czy na tej samej ulicy. „Klienci a inaczej konsumenci poszukują innowacyjnych, ale  sprawdzonych rozwiązań, lubią znane firmy, ale kupują lokalnie – Państwa salony mają sprostać tym potrzebom i oczekiwaniom. Poprzeczka dla kandydatów ustawiona jest wysoko i nie jest łatwo sprostać wymaganiom naszego programu, ale to właśnie te salony maja być awangardą polskiej stolarki i świecić najlepszym przykładem. Najlepszy to najlepszy i już!”- mówi Grzegorz Cendrowski, organizator programu.Do najlepszych dołączyli:


Przeczytaj także

Mały sprzęt wielkich...

Montaż szkła – przyssawki do szyb. Duże przeszklenia od kilku lat wiodą prym wśród trendów w...

Więcej

Nowość, najcieplejsz...

Nowość, najcieplejsza brama segmentowa na rynku !!! Grupa PETECKI wprowadza na rynek nową bramę segmentową. PETECKI...

Więcej

Partnerzy infookno.pl

Facebook