Branżowy portal stolarki

Branżowy portal stolarki
architektura-budownictwo-gospodarka

Fimtec

Laureaci Programu VIP 2015

2015-06-27 | Autor: Admin
Źródło: Stolarkavip

Dnia 23 czerwca 2015 r. w Pałacyku w Jabłonnej odbyła się Gala Konkursu Ekskluzywna Stolarka VIP 2015, podczas której zostały ogłoszone wyniki 7-ej edycji konkursu na najlepszą i ekskluzywną stolarkę budowlaną. Konkurs wyłonił najlepsze produkty i ich producentów-prawdziwą awangardę stolarki. Uhonorowano  również salony sprzedaży tej branży w programie „Rekomendowane Salony Stolarki 2015”.
Program „Ekskluzywna Stolarka VIP” to autorska inicjatywa portalu www.stolarkavip.pl oraz firmy GEC Consulting Grzegorz Cendrowski. Program oceny i weryfikacji produktów powstał z myślą o klientach indywidualnych poszukujących bardzo dobrych produktów stolarki: okien, drzwi, rolet, markiz i bram garażowych i technik montażowych. Stolarka budowlana, zwłaszcza stolarka aluminiowa, ale także drewniana daje nieograniczone możliwości projektowania budynków. Jednak to stolarka z PVC ciągle dominuje w budownictwie indywidualnym i stanowi prawie 70% wszystkich wybieranych okien i to właśnie w oknach PVC nastąpił ogromny postęp dotyczący zastosowań, energooszczędności, jakości, estetyki i design’u.
Jak mówi Grzegorz Cendrowski organizator: „Program "Ekskluzywna Stolarka VIP" jest to także swoista promocja innowacji i wyjątkowości i indywidualnych rozwiązań oferowanych przez najlepszych producentów.”
Program „Ekskluzywna Stolarka VIP” jest również programem edukacyjnym, podkreślającym wielką potrzebę dbania o środowisko i komfort, szczególnie w kontekście energooszczędności, dźwiękochronności i bezpieczeństwa. Produkty zgłaszane do programu mają spełniać nie tylko wymogi specjalnie powołanej Kapituły Programu Stolarka VIP, ale przede wszystkim oczekiwania Klientów, którzy przy wyborze stawiają na design, jakość, energooszczędność, trwałości i funkcjonalność. Najlepsza stolarka otworowa to taka, której producenci i dostawcy oferują to, co jest modne, nowoczesne, estetyczne, a nade wszystko funkcjonalne, trwałe i wykonane z najwyższą starannością.
Producenci zainteresowani otrzymaniem statuetki VIP byli zobowiązani w ściśle określonym terminie zgłosić produkty do poszczególnych kategorii oraz przejść pozytywnie przez szczegółową procedurę weryfikacyjną. Polegała ona na wypełnieniu odpowiedniej dokumentacji, udostępnieniu przeprowadzonych badań oraz poddaniu się werdyktowi kapituły, złożonej z ekspertów branży, dziennikarzy oraz architektów. Nagrody „Ekskluzywnej Stolarki VIP” otrzymały te spośród zgłoszonych produktów, które pomyślnie przeszły przez wszystkie etapy  i osiągnęły zadowalające rezultaty.


 

Podczas Gali przyznano również nagrody salonom stolarki, które wybrano w oparciu o zobiektywizowane kryteria. Salony te zostały zweryfikowane przez specjalną kapitułę w Programie „Rekomendowane Salony Stolarki” i uzyskały tytuł Laureata Programu. Laureatami wyróżnienia zostały firmy, które zapewniają najlepszą obsługę klienta. „To jest program nastawiony na konsumenta. Weryfikujemy producentów dostawców i salony, pokazujemy konsumentowi, że jest, z czego wybrać. Wskazujemy, na czym polegają różnice i co jest naprawdę ważne przy wyborze stolarki” – mówi Grzegorz Cendrowski, organizator Programów VIP. Program „Rekomendowane Salony Stolarki” skierowany jest do zarówno do salonów niezależnych , franczyzowch , jak i fabrycznych. Szczególnie polecamy, tym wszystkim którzy chcą się wyróżnić, którzy chcą być postrzegani jako lepsi niż konkurencja w tym samym mieście, regionie czy na tej samej ulicy. „Klienci a inaczej konsumenci poszukują innowacyjnych, ale  sprawdzonych rozwiązań, lubią znane firmy, ale kupują lokalnie – Państwa salony mają sprostać tym potrzebom i oczekiwaniom. Poprzeczka dla kandydatów ustawiona jest wysoko i nie jest łatwo sprostać wymaganiom naszego programu, ale to właśnie te salony maja być awangardą polskiej stolarki i świecić najlepszym przykładem. Najlepszy to najlepszy i już!”- mówi Grzegorz Cendrowski, organizator programu.Do najlepszych dołączyli:


Przeczytaj także

Nowość, najcieplejsz...

Nowość, najcieplejsza brama segmentowa na rynku !!! Grupa PETECKI wprowadza na rynek nową bramę segmentową. PETECKI...

Więcej

Mały sprzęt wielkich...

Montaż szkła – przyssawki do szyb. Duże przeszklenia od kilku lat wiodą prym wśród trendów w...

Więcej

Partnerzy infookno.pl

Facebook