Branżowy portal stolarki

Branżowy portal stolarki
architektura-budownictwo-gospodarka

Somfy

Stolpaw ma nowe drzwi..wewnętrzne drzwi

2013-04-08 | Autor: GEC

Znana z drzwi zewnętrznych i energooszczędnych, firma STOLPAW poszerzyła swoją ofertę o... drzwi wewnętrzne. Nowa kolekcja liczy już  24 skrzydła wykonane w technologii ramowo-płycinowej oraz płytowej.
Przy projektowanie drzwi, jak i ich produkcji zachowano równie wysokie standardy, jak w przypadku drzwi zewnętrznych. Większość modeli jest wykonywana zarówno w wersji przylgowej, jak i bezprzylgowej (zawias ukryty). Klient ma do wyboru 4 rodzaje ościeżnic regulowanych. Zakres ościeżnic jest bardzo duży, gdyż podstawowy to 80-100 mm, a największy nawet 480-500 mm. Dopełnieniem oferty są drzwi przesuwne (systemy naścienny i kasetowy) NEMEZIS i KLEOPATRA oparte na systemie ECLISSE. Drzwi charakteryzuje m.in. ponadprzeciętna grubość skrzydła (tj. 45 mm) oraz zamek magnetyczny w standardowym wyposażeniu.
Konstrukcję drzwi stanowi rama z wielowarstwowo klejonego drewna  z obustronnym obłogiem dębowym, natomiast wypełnienia to różnego rodzaju przeszklenia lub kasetony z naturalnymi fornirami dębowymi oraz innych gatunków europejskich i egzotycznych drzew.

http://www.stolpaw.com.pl/drzwi-wewnetrzne/skra

Przeczytaj także

Nowość, najcieplejsz...

Nowość, najcieplejsza brama segmentowa na rynku !!! Grupa PETECKI wprowadza na rynek nową bramę segmentową. PETECKI...

Więcej

Mały sprzęt wielkich...

Montaż szkła – przyssawki do szyb. Duże przeszklenia od kilku lat wiodą prym wśród trendów w...

Więcej

Partnerzy infookno.pl

Facebook