Branżowy portal stolarki

Branżowy portal stolarki
architektura-budownictwo-gospodarka

Stropex

Stolpaw ma nowe drzwi..wewnętrzne drzwi

2013-04-08 | Autor: GEC

Znana z drzwi zewnętrznych i energooszczędnych, firma STOLPAW poszerzyła swoją ofertę o... drzwi wewnętrzne. Nowa kolekcja liczy już  24 skrzydła wykonane w technologii ramowo-płycinowej oraz płytowej.
Przy projektowanie drzwi, jak i ich produkcji zachowano równie wysokie standardy, jak w przypadku drzwi zewnętrznych. Większość modeli jest wykonywana zarówno w wersji przylgowej, jak i bezprzylgowej (zawias ukryty). Klient ma do wyboru 4 rodzaje ościeżnic regulowanych. Zakres ościeżnic jest bardzo duży, gdyż podstawowy to 80-100 mm, a największy nawet 480-500 mm. Dopełnieniem oferty są drzwi przesuwne (systemy naścienny i kasetowy) NEMEZIS i KLEOPATRA oparte na systemie ECLISSE. Drzwi charakteryzuje m.in. ponadprzeciętna grubość skrzydła (tj. 45 mm) oraz zamek magnetyczny w standardowym wyposażeniu.
Konstrukcję drzwi stanowi rama z wielowarstwowo klejonego drewna  z obustronnym obłogiem dębowym, natomiast wypełnienia to różnego rodzaju przeszklenia lub kasetony z naturalnymi fornirami dębowymi oraz innych gatunków europejskich i egzotycznych drzew.

http://www.stolpaw.com.pl/drzwi-wewnetrzne/skra

Przeczytaj także

Mały sprzęt wielkich...

Montaż szkła – przyssawki do szyb. Duże przeszklenia od kilku lat wiodą prym wśród trendów w...

Więcej

Nowość, najcieplejsz...

Nowość, najcieplejsza brama segmentowa na rynku !!! Grupa PETECKI wprowadza na rynek nową bramę segmentową. PETECKI...

Więcej

Partnerzy infookno.pl

Facebook