Branżowy portal stolarki

Branżowy portal stolarki
architektura-budownictwo-gospodarka

Somfy

Nowość! Drzwi Kameduł od Cal'a

2013-09-06 | Autor: OK

Jasne drzwi Kameduł – idealne do pastelowych wnętrz

Pokoje dziecięce, salony, sypialnie – łagodne tonacje kolorystyczne pasują do każdego rodzaju pomieszczeń. Szczególnie jednak sprawdzają się tam, gdzie brakuje światła oraz do czynienia mamy z niewielkim metrażem. Do wnętrz, w których dominują pudrowe róże, odcienie wanilii czy delikatne beże idealnie pasować będą nowe, kremowe drzwi Kameduł polskiego producenta drzwi drewnianych – firmy CAL.
Kremowe drzwi Kameduł łączą w sobie nowoczesne wzornictwo z subtelną i ciepłą kolorystyką. Ich wyróżnikiem jest dziesięć podłużnych otworów, które – w zależności od preferencji kupującego – wypełnione mogą być półprzezroczystym szkłem chinchila lub drewnianą wstawką. Sączące się przez przeszklenia światło jest bardzo delikatne i wprowadza nastrojowy klimat. Skrzydło w wersji z drewnianymi wstawkami świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach wymagających większej dozy intymności.

100% drewna w drzwiach

Kameduł cechuje solidna konstrukcja i wysokiej klasy wykończenie. Drzwi wyprodukowane zostały w Polsce z litego, krajowego drewna dębowego. Na ich konstrukcję składają się klejone warstwowo, obłogowane ramiaki, a zewnętrzną warstwę skrzydła stanowi naturalny, dębowy fornir. Wykończenie z palety kolorów Sopur pozwala osiągnąć efekt pokrycia drzwi kryjącym kolorem przy zachowaniu widocznego rysunku słojów drewna. Poza pastelowymi odcieniami, drzwi dostępne są także w tradycyjnych brązach. Drzwi Kameduł zostały ręcznie kompletowane – daje to gwarancję otrzymania najwyższej jakości, dokładnie sprawdzonego produktu. W komplecie ze skrzydłem producent oferuje zestaw zawiasów regulowanych w trzech płaszczyznach. Ponadto drzwi wyposażone są w standardzie w szczelinę wentylacyjną oraz cichy zamek magnetyczny, który ułatwia domykanie drzwi.

Więcej informacji: www.drzwi-cal.pl

Przeczytaj także

Nowość, najcieplejsz...

Nowość, najcieplejsza brama segmentowa na rynku !!! Grupa PETECKI wprowadza na rynek nową bramę segmentową. PETECKI...

Więcej

Mały sprzęt wielkich...

Montaż szkła – przyssawki do szyb. Duże przeszklenia od kilku lat wiodą prym wśród trendów w...

Więcej

Partnerzy infookno.pl

Facebook