Branżowy portal stolarki

Branżowy portal stolarki
architektura-budownictwo-gospodarka

Stropex

Nowość! Drzwi Kameduł od Cal'a

2013-09-06 | Autor: OK

Jasne drzwi Kameduł – idealne do pastelowych wnętrz

Pokoje dziecięce, salony, sypialnie – łagodne tonacje kolorystyczne pasują do każdego rodzaju pomieszczeń. Szczególnie jednak sprawdzają się tam, gdzie brakuje światła oraz do czynienia mamy z niewielkim metrażem. Do wnętrz, w których dominują pudrowe róże, odcienie wanilii czy delikatne beże idealnie pasować będą nowe, kremowe drzwi Kameduł polskiego producenta drzwi drewnianych – firmy CAL.
Kremowe drzwi Kameduł łączą w sobie nowoczesne wzornictwo z subtelną i ciepłą kolorystyką. Ich wyróżnikiem jest dziesięć podłużnych otworów, które – w zależności od preferencji kupującego – wypełnione mogą być półprzezroczystym szkłem chinchila lub drewnianą wstawką. Sączące się przez przeszklenia światło jest bardzo delikatne i wprowadza nastrojowy klimat. Skrzydło w wersji z drewnianymi wstawkami świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach wymagających większej dozy intymności.

100% drewna w drzwiach

Kameduł cechuje solidna konstrukcja i wysokiej klasy wykończenie. Drzwi wyprodukowane zostały w Polsce z litego, krajowego drewna dębowego. Na ich konstrukcję składają się klejone warstwowo, obłogowane ramiaki, a zewnętrzną warstwę skrzydła stanowi naturalny, dębowy fornir. Wykończenie z palety kolorów Sopur pozwala osiągnąć efekt pokrycia drzwi kryjącym kolorem przy zachowaniu widocznego rysunku słojów drewna. Poza pastelowymi odcieniami, drzwi dostępne są także w tradycyjnych brązach. Drzwi Kameduł zostały ręcznie kompletowane – daje to gwarancję otrzymania najwyższej jakości, dokładnie sprawdzonego produktu. W komplecie ze skrzydłem producent oferuje zestaw zawiasów regulowanych w trzech płaszczyznach. Ponadto drzwi wyposażone są w standardzie w szczelinę wentylacyjną oraz cichy zamek magnetyczny, który ułatwia domykanie drzwi.

Więcej informacji: www.drzwi-cal.pl

Przeczytaj także

Mały sprzęt wielkich...

Montaż szkła – przyssawki do szyb. Duże przeszklenia od kilku lat wiodą prym wśród trendów w...

Więcej

Nowość, najcieplejsz...

Nowość, najcieplejsza brama segmentowa na rynku !!! Grupa PETECKI wprowadza na rynek nową bramę segmentową. PETECKI...

Więcej

Partnerzy infookno.pl

Facebook