Branżowy portal stolarki

Branżowy portal stolarki
architektura-budownictwo-gospodarka

Somfy

Kreator Budownictwa 2015

2015-12-02 | Autor: GEC
Źródło: Wisniowski

Firma WIŚNIOWSKI oraz jej właściciel i założyciel Andrzej Wiśniowski zostali wyróżnieni za innowacyjną wizję rozwoju budownictwa. Nagrodę Kreator Budownictwa 2015 przyznało Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów. Uroczysta gala wręczenia wyróżnień odbyła się 26 listopada w Pałacu Sobańskich w Warszawie.

Tytuł Kreator Budownictwa przyznawany jest firmom oraz przedsiębiorcom odznaczającym się szczególnym zaangażowaniem w rozwój budownictwa. Laureaci nagradzani są nie tylko za swoją aktywną postawę i efektywny sposób kierowania przedsiębiorstwem, ale także za jakość produktów, innowacyjne technologie oraz nowatorskie rozwiązania.
- Tytułem Kreator Budownictwa Roku pragniemy promować dobre praktyki, etyczne zachowania, ale także inspirować i motywować do dalszych działań – wyjaśniają organizatorzy projektu. W tym roku wyróżnienia przyznano już po raz piąty, a patronat nad wydarzeniem objęła Polska Izba Inżynierów Budownictwa. Wśród 25 nagrodzonych przedsiębiorstw znalazła się firma WIŚNIOWSKI. Tytuł Kreator Budownictwa powędrował także do jej właściciela i założyciela Andrzeja Wiśniowskiego.
- Od ponad 25 lat kreujemy trendy w architekturze, pokazujemy ścieżkę, jaką podążać może polskie budownictwo, by stać się przykładem dla wielu. Nie boimy się nowatorskich rozwiązań, odważnie eksperymentujemy i słuchamy głosu naszych klientów. Jak widać, te starania przynoszą wymierne efekty. Naszym znakiem rozpoznawczym stały się jakość, design i innowacja. To wyróżnienie jest potwierdzeniem tytułu lidera branży i zarazem zobowiązaniem do dalszego rozwoju. Dziękujemy – mówił Marcin Szostek, menedżer i reprezentant firmy WIŚNIOWSKI.

Przeczytaj także

Nowość, najcieplejsz...

Nowość, najcieplejsza brama segmentowa na rynku !!! Grupa PETECKI wprowadza na rynek nową bramę segmentową. PETECKI...

Więcej

Mały sprzęt wielkich...

Montaż szkła – przyssawki do szyb. Duże przeszklenia od kilku lat wiodą prym wśród trendów w...

Więcej

Partnerzy infookno.pl

Facebook