Branżowy portal stolarki

Branżowy portal stolarki
architektura-budownictwo-gospodarka

Somfy

Kreator Budownictwa 2015

2015-12-02 | Autor: GEC
Źródło: Wisniowski

Firma WIŚNIOWSKI oraz jej właściciel i założyciel Andrzej Wiśniowski zostali wyróżnieni za innowacyjną wizję rozwoju budownictwa. Nagrodę Kreator Budownictwa 2015 przyznało Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów. Uroczysta gala wręczenia wyróżnień odbyła się 26 listopada w Pałacu Sobańskich w Warszawie.

Tytuł Kreator Budownictwa przyznawany jest firmom oraz przedsiębiorcom odznaczającym się szczególnym zaangażowaniem w rozwój budownictwa. Laureaci nagradzani są nie tylko za swoją aktywną postawę i efektywny sposób kierowania przedsiębiorstwem, ale także za jakość produktów, innowacyjne technologie oraz nowatorskie rozwiązania.
- Tytułem Kreator Budownictwa Roku pragniemy promować dobre praktyki, etyczne zachowania, ale także inspirować i motywować do dalszych działań – wyjaśniają organizatorzy projektu. W tym roku wyróżnienia przyznano już po raz piąty, a patronat nad wydarzeniem objęła Polska Izba Inżynierów Budownictwa. Wśród 25 nagrodzonych przedsiębiorstw znalazła się firma WIŚNIOWSKI. Tytuł Kreator Budownictwa powędrował także do jej właściciela i założyciela Andrzeja Wiśniowskiego.
- Od ponad 25 lat kreujemy trendy w architekturze, pokazujemy ścieżkę, jaką podążać może polskie budownictwo, by stać się przykładem dla wielu. Nie boimy się nowatorskich rozwiązań, odważnie eksperymentujemy i słuchamy głosu naszych klientów. Jak widać, te starania przynoszą wymierne efekty. Naszym znakiem rozpoznawczym stały się jakość, design i innowacja. To wyróżnienie jest potwierdzeniem tytułu lidera branży i zarazem zobowiązaniem do dalszego rozwoju. Dziękujemy – mówił Marcin Szostek, menedżer i reprezentant firmy WIŚNIOWSKI.

Przeczytaj także

Mały sprzęt wielkich...

Montaż szkła – przyssawki do szyb. Duże przeszklenia od kilku lat wiodą prym wśród trendów w...

Więcej

Nowość, najcieplejsz...

Nowość, najcieplejsza brama segmentowa na rynku !!! Grupa PETECKI wprowadza na rynek nową bramę segmentową. PETECKI...

Więcej

Partnerzy infookno.pl

Facebook