Branżowy portal stolarki

Branżowy portal stolarki
architektura-budownictwo-gospodarka

Somfy

Gala Ekskluzywna Stolarka VIP 2014

2014-06-15 | Autor:

Ekskluzywna Stolarka VIP i Rekomendowane Salony Stolarki VIP

Prestiżowe nagrody dla najlepszych, wyjątkowych, ekskluzywnych produktów branży stolarki otworowej zostały przyznane. Na uroczystej Gali w eleganckich wnętrzach Hotelu Westin, która odbyła się dnia 10 czerwca 2014 r. nagrody odebrali przedstawiciele jednych z najlepszych producentów stolarki oraz grupy najlepszych salonów stolarki. Jak zawsze dopisali zaproszeni goście, partnerzy programu, przyjaciele, media i oczywiście Laureaci.

Zakup okien, drzwi, rolet, bram garażowych czy markiz nie jest ani prosty ani łatwy, tym bardziej, że proces wyboru zaczyna się już na etapie dobrego projektu architektonicznego. Bez względu na to czy chcemy budować czy remontować konsultacje z architektem, ekspertem ds. stolarki czy ekspertem ds. montażu jest nieodzowny.
Jak mówi Grzegorz Cendrowski, organizator plebiscytu Ekskluzywna Stolarka VIP: „Okna jak niektórzy mówią to oczy domu: zdobią, chronią, dają perspektywę i są konieczne do zdrowego życia, chociażby z racji światła i przestrzeni, które nam ją tworzą i dostarczają. Wśród wielu producentów i wielu rozwiązań występujących na rynku jak wybrać to najwłaściwsze, które będzie pasowało do projektu, do elewacji, do otoczenia, odpowiadało naszym gustom i w wielu przypadkach przysłowiowej kieszeni. W dobie możliwości wyboru różnego rodzaju dóbr i ogromnemu natłokowi informacji, w tym również w segmencie stolarki, Program „Ekskluzywna Stolarka VIP ” wychodzi naprzeciw potrzebom rynku. Spełnia zapotrzebowanie na rzetelną, sprawdzoną i profesjonalną informację, której oczekują klienci indywidualni, architekci oraz developerzy.”

Program „Ekskluzywna Stolarka VIP” to autorska inicjatywa portalu www.stolarkavip.pl oraz firmy GEC Consulting Grzegorz Cendrowski. Program oceny i weryfikacji produktów powstał z myślą o klientach indywidualnych, poszukujących bardzo dobrych produktów stolarki: okien, drzwi, rolet, markiz i bram garażowych. Na zdjęciu poniżej Pan Andrzej Żyła z LTB, który wygłosił słowo wstępne podczas Gali VIP

Stolarka budowlana, zwłaszcza stolarka aluminiowa, ale także drewniana daje nieograniczone możliwości projektowania budynków. Tak na przykład szklane fasady wykonywane właśnie dzięki stolarce aluminiowej to synonim nowoczesnej architektury, ale coraz częściej w domach osób poszukujących inspiracji i wyróżnienia się w masie zwykłych czy nawet przeciętnych budowli. Jednak to stolarka z PVC ciągle dominuje w budownictwie indywidualnym i stanowi prawie 70% wszystkich wybieranych okien i to właśnie w oknach PVC nastąpił ogromny postęp dotyczący zastosowań, energooszczędności i estetyki.

Jak mówi Grzegorz Cendrowski organizator: „Program "Ekskluzywna Stolarka VIP" jest to także swoista promocja innowacji i wyjątkowości i indywidualnych rozwiązań oferowanych przez najlepszych producentów i sieć sprzedaży w całej Polsce. Mówiąc o markowej, nowoczesnej stolarce nie wolno również zapominać o komponentach do ciepłego, profesjonalnego montażu. Wszystkie elementy składowe w tym komponenty np. klejonka (drewno do okien), szyby, okucia, uszczelki, lakiery czy systemy pvc to sól dobrej stolarki.”

Program „Ekskluzywna Stolarka VIP” jest również programem edukacyjnym, podkreślającym wielką potrzebę dbania o środowisko i komfort, szczególnie w kontekście energooszczędności, dźwiękochronności i bezpieczeństwa. Produkty zgłaszane do programu mają spełniać nie tylko wymogi specjalnie powołanej Kapituły Programu Stolarka VIP, ale przede wszystkim oczekiwania Klientów, którzy przy wyborze stawiają na design, jakość, energooszczędność, trwałości i funkcjonalność. Najlepsza stolarka otworowa to taka, której producenci i dostawcy oferują to, co jest modne, nowoczesne, estetyczne, a nade wszystko funkcjonalne, trwałe i wykonane z najwyższą starannością.

Aby otrzymać statuetkę VIP należało przejść przez procedurę weryfikacyjną, polegającą na wypełnieniu odpowiedniej dokumentacji, udostępnić stosowne badania oraz poddać się osądowi kapituły składającej się z ekspertów branży oraz architektów. Firmom, którym udało się pomyślnie przejść przez tę procedurę, podczas uroczystej Gali wręczono nagrody „Ekskluzywna Stolarka VIP”.

lp

Nazwa Firmy

Kategoria

Wyróżniony  produkt

1

Selena  S.A.

Energooszczędna piana do ciepłego montażu

Piana pistoletowa Tytan Professional Energy 2020

2

Firma AdamS  H.Pędzich

Wielofunkcyjne energooszczędne okno PVC –kompleksowe rozwiązania

Passiv Line Plus

3

AMPOL

Energooszczędne okno PVC - efektywne rozwiązania

Stolarka okienna PCV w systemie IDEAL 8000 ENERGY PLUS

4

Fakro Sp. z o.o.

Innowacyjna osłona przeciwsłoneczna

Markiza do okien pionowych VMZ Solar

5

Fakro Sp. z o.o.

Energooszczędne drewniane okno dachowe

FPP-V U5  PreSelect

6

Zakład Stolarki Budowlanej CAL Z. Cywiński i wspólnicy Sp.j..

 

Innowacyjne drzwi wejściowe z drewna kamienia i aluminium - projekt autorski

Drzwi Carnat z termiczną osłoną podproża, biometrią i aplikacją mobilną

7

Oknoplast  Sp. z o.o.

Innowacyjne Certyfikowane okno PVC do domów pasywnych –projekt autorski

Winergetic Premium Passive

8

Aluhaus Grupa Oknoplast

Innowacyjne aluminiowe drzwi wejściowe

Linia drzwi Elite

9

Effector  S.A.

Energooszczędne drzwi aluminiowe Patio HST

Drzwi tarasowe Eden Effect

10

Effector  S.A.

Przeciwsłoneczna okiennica aluminiowa

Toscania Effect

11

AWILUX Spółka z o.o.  Spółka komandytowa

Innowacyjne energooszczędne drzwi PATIO

HS SI 82 ThermoSlide z szybą SUNENERGY+

12

Bracia Bertrand Sp. z o.o.  Sp. komandytowa

Unikalne energooszczędne okno PVC – odkrycie roku

Okno PVC Kombisystem

13

Bracia Bertrand Sp. z o.o.  Sp. komandytowa

Unikalne innowacyjne energooszczędne okno drew-alu – najlepsze rozwiązania

ULTRATHERM

14

P.P.H.U. KLINAR

Energooszczędne komponenty do ciepłego montażu

Profil podokienny PR02XT

15

AIB Sp. z .o.o. S.K.A.

Najlepsze komponenty do ciepłego montażu

System INTEGRA –taśmy izolacyjne do ciepłego montażu

16

Roto Frank Okna Dachowe Sp. z o.o

Pierwsze w pełni automatyczne okno PVC uchylno-wysokoosiowe

RotoComfort i8

Specjalne Wyróżnienie dla firmy

17

Bracia Bertrand Sp. z o.o. Sp. komandytowa

Za wdrażanie innowacyjnych technologii w produkcji okien i drzwi

           

Podczas Gali wręczono również nagrody salonom stolarki, które wybrano w oparciu o zobiektywizowane kryteria. Salony te zostały zweryfikowane w Programie „Rekomendowane Salony Stolarki  VIP” i uzyskały tytuł Laureata Programu.  Laureatami wyróżnienia zostały firmy, które zapewniają najlepszą obsługę klienta. To jest program nastawiony na konsumenta. Weryfikujemy producentów dostawców i salony, pokazujemy konsumentowi, że jest, z czego wybrać. Wskazujemy, na czym polegają różnice i co jest naprawdę ważne przy wyborze stolarki – mówi Grzegorz Cendrowski, organizator Programów VIP

lp

Nazwa wyróżnionego salonu

Adres

Tytuł

 1

 

FPHU DS. Daniel Szeremiota

Ul. Kolejowa 1

11-300 Biskupiec

VIP- Najlepsze Salony Stolarki

2

HMB s.c. Kamila Skurczyńska

Cezary Rosłoński

Pniewo 10E

05-190 Nasielsk

Super VIP- Najlepsze Salony Stolarki

3

MSTUDIO Mariusz Owczarek

Ul. Łąkowa 7B

90-562 Łódź

Super VIP- Najlepsze Salony Stolarki

Badania ankietowe przeprowadzone na rynku materiałów budowlanych wskazują, że w przypadku zakupu okien i drzwi wybór dostawcy-producenta jest oparty głównie na cenie oferowanego towaru, opinii znajomych, reklamie, znajomości marki, modzie na daną konstrukcję i modzie na energooszczędność.

Program "Ekskluzywna Stolarka VIP" zmienia te przyzwyczajenia, gdyż inspiruje i pokazuje najlepsze dostępne rozwiązania, warto z tych podpowiedzi skorzystać, również w procesie tworzenia projektu i komunikacji z klientem na każdym etapie od projektu do wykonania.

Patronat nad tymi wydarzeniami objęły następujące firmy: 

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia galerii zdjęć z Gali w Hotelu Westin w Warszawie:

http://www.stolarkavip.pl/galeria-zdj.html?func=viewcategory&catid=73

 

 

 

 

 

 

Przeczytaj także

Nowość, najcieplejsz...

Nowość, najcieplejsza brama segmentowa na rynku !!! Grupa PETECKI wprowadza na rynek nową bramę segmentową. PETECKI...

Więcej

Mały sprzęt wielkich...

Montaż szkła – przyssawki do szyb. Duże przeszklenia od kilku lat wiodą prym wśród trendów w...

Więcej

Partnerzy infookno.pl

Facebook