Branżowy portal stolarki

Branżowy portal stolarki
architektura-budownictwo-gospodarka

Fakro Premium

WIŚNIOWSKI zagrzewa do walki przed Euro 2016

2016-05-31 | Autor: GEC Consulting
Źródło: Wisniowski

Wielkimi krokami zbliża się święto fanów piłki nożnej, czyli mistrzostwa UEFA Euro 2016. W oczekiwaniu na to wydarzenie polska reprezentacja nie pozwoli nam ochłonąć ze sportowych emocji. Już 1 czerwca stanie w szranki w towarzyskim spotkaniu z drużyną Holandii, a 6 czerwca - Litwy. Partner Reprezentacji w Piłce Nożnej - firma WIŚNIOWSKI zachęca do kibicowania.
Mecz Polska-Holandia odbędzie się już 1 czerwca na stadionie Energa Gdańsk. Podopieczni trenera Adama Nawałki zmierzą się z drużyną, której - pomimo silnego składu - w ostatnim czasie nie dopisuje szczęście. „Pomarańczowi” nie zakwalifikowali się do Euro 2016, przegrywając kolejno z Czechami, Islandią i Turcją. Nie oznacza to jednak, że spotkanie będzie łatwe – na boisku znajdą się przecież takie gwiazdy jak Arjen Robben, Wesley Sneijder czy Robin van Persie.
Już pięć dni później, czyli 6 czerwca, Biało-Czerwoni stawią czoła reprezentacji Litwy. Będzie to ostatnia rozgrywka przed wyjazdem do Francji na rozpoczęcie Euro i zarazem ostateczny sprawdzian skuteczności naszych piłkarzy przed mistrzostwami. Spotkanie odbędzie się w Krakowie.
Reprezentację Polski wspiera grono doskonałych partnerów i sponsorów, którzy tak samo jak fani liczą na spektakularne sukcesy naszych zawodników. „Wspieramy naszą kadrę w wielu aspektach. Ostatnio, kilku z naszych reprezentantów dotarło na zgrupowanie w Arłamowie naszym helikopterem. Jesteśmy przekonani, że potwierdzą oni swoją znakomitą formę podczas najbliższych spotkań, a potem na Euro 2016 we Francji.”- podkreśla Katarzyna Świderska - dyrektor marketingu firmy WIŚNIOWSKI. 

Przeczytaj także

Mały sprzęt wielkich...

Montaż szkła – przyssawki do szyb. Duże przeszklenia od kilku lat wiodą prym wśród trendów w...

Więcej

Nowość, najcieplejsz...

Nowość, najcieplejsza brama segmentowa na rynku !!! Grupa PETECKI wprowadza na rynek nową bramę segmentową. PETECKI...

Więcej

Partnerzy infookno.pl

Facebook