Branżowy portal stolarki

Branżowy portal stolarki
architektura-budownictwo-gospodarka

Somfy

Uchylna brama Connect z aplikacjami ozdobnymi

2015-07-27 | Autor: Admin
Źródło: Wiśniowski

Klienci firmy Wiśniowski i cała branża budowlana dobrze już znają bramę uchylną Connect wzór H, a wyniki sprzedażowe pokazują, że rynek szybko ją polubił. Skoro coś jest dobre, to – w myśl filozofii firmy – nawet najlepszy produkt należy ulepszyć. Tak też stało się z bramą Connect, która teraz zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających klientów, przywiązujących szczególną wagę do designu.

Jednak zanim o tym, przypomnijmy, za co rynek budowlany polubił bramę Connect wzór H?

- Ta brama, wśród wielu zalet, posiada dwie, których nie sposób przecenić – wyjaśnia Marcin Strzelec, menedżer grupy produktowej w firmie Wiśniowski. - Po pierwsze jest to brama, którą można zamontować nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Nie jest wymagająca, a mówiąc językiem przyrodników, łatwo się adaptuje w najtrudniejszych nawet warunkach, kiedy brakuje nam przestrzeni bocznych i nadproża. Connect dobrze sprawdza się np. w budownictwie renowacyjnym, kiedy zastane warunki nie pozostawiają nam zbyt wielu możliwości. Pod względem wzorniczym również posiada ważne atuty. Wizualnie brama uchylna Connect wygląda jak brama segmentowa. W swojej klasie jest to produkt premium.

Nowością w bramach Connect są aplikacje ozdobne między panelami skrzydła - wykonywane w kolorach drewnopodobnych– złoty dąb i orzech, stal nierdzewna, oraz w dowolnym kolorze z palety RAL. Efekt może zaskoczyć. Ten z pozoru niewielki zabieg  zmienia płaszczyznę skrzydła bramy w efektowny element fasady. 

Identyczne aplikacje można zastosować również w drzwiach Connect H, co pozwoli stworzyć świetny i niebanalny komplet brama garażowa i drzwi boczne.

więcej informacji o firmie i produktach na stronie: www.wisniowski.pl

Przeczytaj także

Mały sprzęt wielkich...

Montaż szkła – przyssawki do szyb. Duże przeszklenia od kilku lat wiodą prym wśród trendów w...

Więcej

Nowość, najcieplejsz...

Nowość, najcieplejsza brama segmentowa na rynku !!! Grupa PETECKI wprowadza na rynek nową bramę segmentową. PETECKI...

Więcej

Partnerzy infookno.pl

Facebook