Branżowy portal stolarki

Branżowy portal stolarki
architektura-budownictwo-gospodarka

Somfy

Uchylna brama Connect z aplikacjami ozdobnymi

2015-07-27 | Autor: Admin
Źródło: Wiśniowski

Klienci firmy Wiśniowski i cała branża budowlana dobrze już znają bramę uchylną Connect wzór H, a wyniki sprzedażowe pokazują, że rynek szybko ją polubił. Skoro coś jest dobre, to – w myśl filozofii firmy – nawet najlepszy produkt należy ulepszyć. Tak też stało się z bramą Connect, która teraz zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających klientów, przywiązujących szczególną wagę do designu.

Jednak zanim o tym, przypomnijmy, za co rynek budowlany polubił bramę Connect wzór H?

- Ta brama, wśród wielu zalet, posiada dwie, których nie sposób przecenić – wyjaśnia Marcin Strzelec, menedżer grupy produktowej w firmie Wiśniowski. - Po pierwsze jest to brama, którą można zamontować nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Nie jest wymagająca, a mówiąc językiem przyrodników, łatwo się adaptuje w najtrudniejszych nawet warunkach, kiedy brakuje nam przestrzeni bocznych i nadproża. Connect dobrze sprawdza się np. w budownictwie renowacyjnym, kiedy zastane warunki nie pozostawiają nam zbyt wielu możliwości. Pod względem wzorniczym również posiada ważne atuty. Wizualnie brama uchylna Connect wygląda jak brama segmentowa. W swojej klasie jest to produkt premium.

Nowością w bramach Connect są aplikacje ozdobne między panelami skrzydła - wykonywane w kolorach drewnopodobnych– złoty dąb i orzech, stal nierdzewna, oraz w dowolnym kolorze z palety RAL. Efekt może zaskoczyć. Ten z pozoru niewielki zabieg  zmienia płaszczyznę skrzydła bramy w efektowny element fasady. 

Identyczne aplikacje można zastosować również w drzwiach Connect H, co pozwoli stworzyć świetny i niebanalny komplet brama garażowa i drzwi boczne.

więcej informacji o firmie i produktach na stronie: www.wisniowski.pl

Przeczytaj także

Nowość, najcieplejsz...

Nowość, najcieplejsza brama segmentowa na rynku !!! Grupa PETECKI wprowadza na rynek nową bramę segmentową. PETECKI...

Więcej

Mały sprzęt wielkich...

Montaż szkła – przyssawki do szyb. Duże przeszklenia od kilku lat wiodą prym wśród trendów w...

Więcej

Partnerzy infookno.pl

Facebook