Branżowy portal stolarki

Branżowy portal stolarki
architektura-budownictwo-gospodarka

Fakro Premium

BUDMA i ten rewelacyjny nowy produkt. Sprawdź.

2017-01-26 | Autor: GEC Consulting
Źródło: Brevis

 Często chwalimy produkty i rozwiązania zagraniczne i nie jest to dziwne, jeżeli w Polsce nie ma ich zamienników lub są niskiej jakości – nic bardziej mylnego. Niezbyt często chwalimy własne polskie rozwiązania pomimo tego, że zdobyły już serca i umysły wielu ludzi w Europie i świecie, a jak będzie tym razem, czy potrafimy docenić ten wyjątkowy i bardzo potrzebny produkt wpływający na nasze zdrowie, samopoczucie, energooszczędność i funkcjonalność pomieszczeń.

Ten polski wynalazek (a nawet kilka rozwiązań) będzie prezentowany po raz pierwszy na Targach Budma 2017, a następnie na naszym Konwencie Stolarki w dn. 22-23 lutego w Gniewie. Te niezwykłe produkty, które bardzo ułatwią konsumentom życie zostały stworzone także z myślą o producentach i deweloperach, którzy muszą (zgodnie z prawem) stosować go w niektórych budynkach. Jednak to ich niesamowite parametry, sposób montażu i wiele innych zalet bronią się same.

„Innowacja” to proces kształtowania nowego podejścia, wprowadzania nowych technologii, nowych produktów. Innowacjami mogą więc być narzędzia, techniki, procesy, ale też sposób organizacji, zachowanie człowieka, jego metoda działania. Innowacja rozpoczyna się od dobrego pomysłu, ale jest czymś znacznie więcej niż „tylko” pomysłem.  Obejmuje również proces przekształcania idei w coś, co jest możliwe do zastosowania, wdrożenia, zrealizowania, co zaowocuje lepszą funkcjonalnością, skuteczniejszym działaniem, przełomowym rozwiązaniem, czyli… VENTAIR nawiewnik z filtrem antysmogowym 44 dB. Poniżej kilka unikalnych zdjęć tego produktu, które mamy przyjemność publikować jako pierwsi w Polsce. Teraz już zapraszamy na krótki wywiad z właścicielem firmy i jednocześnie wynalazcą czegoś co już dzisiaj możemy uznać za rewelację i najbardziej innowacyjne rozwiązania 2017 roku, Panem Markiem Ćwikilewiczem. Czy jest to coś na czym wszyscy możemy skorzystać i sporo zarobić?  Czy te rozwiązania mogą okazać się podwójnym hitem albo nawet potrójnym, gdyż są niemalże doskonałe pod względem energooszczędności, dźwiękochronności i…co jest niezwykle ważne, gdyż przeciwdziała skutkom smogu, albo inaczej tłoczy do naszych domów, mieszkań i biur autentycznie świeże powietrze pozbawione tych duszących frakcji – dowiedzmy się więcej.

 

1.     Czy tu już jest rewolucja w wentylacji pomieszczeń, w szczególności dla klienta indywidualnego. Co Państwo wymyśliliście?

Jestem raczej zwolennikiem ewolucji, szczególnie w technice. Solidne doświadczenie i wiedza zawsze tworzą fundament, na którym można budować kolejną „warstwę” nawet bardzo innowacyjnych rozwiązań. Od wielu lat produkujemy nawiewniki okienne. Uważnie obserwujemy rynek szczególnie branżę okienną, która dostarcza wiele satysfakcji szczególnie z powodu dynamiki rozwoju oraz poziomu technicznego i jakości produktów. Uznaliśmy, że znakomite okna potrzebują znakomitego nawiewnika montowanego bez ingerencji w konstrukcję okna, pozwalającego zachować wszystkie jego parametry. Powstała konstrukcja o wyjątkowych walorach użytkowych stanowiąca swego rodzaju bazę do dalszego rozwoju unikalnego rozwiązania.

2.   Hałas, zimno, wilgotność, powiewy wiatru i jeszcze ten smog… Czy Państwa rozwiązania, nowej generacji nawiewniki sprostają tym wyzwaniom i potrzebom konsumentów?
Nawiewniki montowane bez wykonywania szczelin w profilach okiennych są oczekiwane na rynku. W fazie rozwoju koncepcji nawiewnika uzyskaliśmy jeszcze kilka bardzo ważnych dla użytkowników cech takich jak filtr antysmogowy i antyalergiczny, znakomite parametry akustyczne, automatyczne sterowanie, modułowa konstrukcja umożliwiająca dostosowanie urządzenia do potrzeb klienta w dowolnym czasie, wyjątkowo duża odporność na przemarzanie powierzchni nawiewnika.

3.   Wierzyć się nie chce, że można mieć nawiewniki na miarę XXI wieku i nie trzeba „dziurawić okien”. Jak to możliwe? Czy są to polskie i opatentowane rozwiązania?

Zawsze przykładaliśmy dużą wagę do innowacji. Zbudowaliśmy solidne zaplecze projektowe i badawcze. Kilka ostatnich lat poświęciliśmy na rozwój produktów, które „przenoszą” naszą firmę na inny poziom technologiczny. Również złożyliśmy wiele wniosków patentowych na nowe rozwiązania, z których trzy uzyskały już ochronę patentową.

4.   Jak można na tym zarobić, kto może być zainteresowany Państwa niesamowitymi produktami, kto może je montować, gdzie można poznać szczegóły i gdzie można się szkolić?

Klient weryfikuje wszystkie pomysły. Jestem jednak optymistą i uważam, że produkt posiada duży potencjał. Poza znakomitymi parametrami i subtelnym wyglądem nowy nawiewnik bardzo prosto się montuje. Nie wymaga szczelin a jedynym narzędziem montażowym jest śrubokręt. Może to otworzyć nowe kanały dystrybucji jak salony sprzedaży okien czy montażyści okien. Premiera będzie miała miejsce na Targach Poznańskich BUDMA 2017. Wystawiamy się w pawilonie nr 5 stoisko nr 66.

5.    Tak wiele mówi się o innowacji, a tu proszę coś niesamowitego i w dodatku made in Poland? Kiedy Państwa rozwiązania będą dostępne na rynku? Ile to kosztuje?

Rozwiązanie powinno być na rynku późną wiosną 2017 r. Ceny jeszcze korygujemy. Oczywiście będą znane na BUDMIE

6.     Czy będziecie Państwo obecni na Budmie, kiedy i gdzie można Państwa odwiedzić i z kim się kontaktować?

Jak już wspominałem wystawiamy nowe produkty na BUDMIE w pawilonie nr 5 stoisko nr 66. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia nas i zapraszam na rozmowy handlowe.

7.    Liczymy, że Państwa produkty oprócz Budmy zostaną zaprezentowane na naszej Konferencji Branżowej na zamku Gniewie 22-23 lutego? Czy możemy liczyć na Państwa obecność i już dziś zadeklarować kompletną prezentację (oprócz Budmy oczywiście) na naszym XVI Konwencie Stolarki dla VIP’ów?

Nowe produkty oczywiście wymagają promocji. Przewidujemy szeroką kampanię promocyjną umożliwiającą dotarcie do wielu grup klientów. Inicjatywa Państwa konferencji jest bardzo interesująca.

Przeczytaj także

Nowość, najcieplejsz...

Nowość, najcieplejsza brama segmentowa na rynku !!! Grupa PETECKI wprowadza na rynek nową bramę segmentową. PETECKI...

Więcej

Mały sprzęt wielkich...

Montaż szkła – przyssawki do szyb. Duże przeszklenia od kilku lat wiodą prym wśród trendów w...

Więcej

Partnerzy infookno.pl

Facebook